ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Реєстрація ТОВ

реєстрація ТОВТовариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) – це організаційно-правова форма підприємства, що володіє статусом юридичної особи. Підготовку документів краще довірити фахівцям, так як, не маючи практичних навичок у цій роботі, непросто передбачити всі нюанси, пов’язані з особливостями підготовки та подання документів на реєстрацію, а також питання про те, як закрити його у разі потреби. Розбиратися в цій документації, брати участь у її складанні та підготовці потрібно обов’язково.

Статут товариства – основний документ, на основі якого будується вся правова, економічна і господарська діяльність ТОВ. Проект Статуту розглядається і затверджується органами податкової інспекції, тому всі організаційно-правові та фінансові аспекти майбутньої діяльності товариства слід ретельно обговорити засновникам організації на зборах і відобразити це в протоколі. Точно так само протоколом зборів засновників призначається директор ТОВ і термін його повноважень.

Оскільки товариство з обмеженою відповідальністю є юридичною особою, то має право виступати позивачем і зобов’язане, за необхідності, виступати в якості відповідача у суді, а також дотримуватися фінансової, організаційної та звітної дисципліни, директор від імені ТОВ виступає законним представником інтересів суспільства в усіх інстанціях з будь-яких питань, пов’язаних з його діяльністю і доручає право підпису відповідної документації від імені ТОВ. При цьому слід знати, що товариство не відповідає за зобов’язаннями його членів, і члени, відповідно, не відповідають за зобов’язаннями товариства.

Товариство може відкривати дочірні організації та філії. Тут теж треба бути грамотним у юридичних аспектах, що регулюють відносини головної і дочірньої організації. У Статуті має бути обумовлено, чи відповідають дочірні філії за зобов’язаннями головної організації, і навпаки. Компания ABF Group поможет Вам зарегистрировать фирмы с оборотами в кратчайшие сроки.

У формуванні капіталу товариства (статутного фонду) беруть участь його засновники, при цьому створити і зареєструвати ТОВ має право хоча б один засновник. Ця обставина дозволяє істотно полегшити процедуру створення ТОВ, порівняно з акціонерними товариствами. Примітно, що сума не обов’язково має бути внесена на рахунок ТОВ готівковими коштами, досить засновникам внести внесок до статутного фонду у вигляді оргтехніки, канцтоварів, будь-якого іншого корисного майна такою вартістю.

Крім Статуту та протоколу засновників, до пакету документів, які підлягають розгляду заяви про реєстрацію ТОВ до податкової інспекції, слід надати копії тих документів, які встановлюють особу співзасновників, свідоцтва ІПП, а також копію договору про оренду або власності приміщення, на адресу якого буде офіційно зареєстровано товариство, тому питання про юридичну адресу слід вирішити заздалегідь.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами