ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Грамотний набір персоналу

персоналУспіх кожної фірми – якісно підібрані кадри, адже персонал є обличчям компанії. Тільки кваліфіковані та досвідчені співробітники можуть задовольнити всі потреби клієнта.

При наборі співробітників важливо використовувати два способи – зовнішній і внутрішній. Зовнішній набір включає в себе пошук співробітників за кошти газети, Інтернету та інших джерел подачі оголошення. Внутрішній набір відбувається за кошти просування наявних співробітників на знову відкриті вакансії. Обидва напрямки дуже важливі для кожної компанії, так як, зовнішній набір дозволяє залучати нові кваліфіковані кадри, які можуть внести свої інновації і корективи в бізнес, що призведе до розвитку, якості і так само збільшення клієнтської бази. Внутрішній набір стимулює співробітників і збільшує продуктивність роботи.

При підборі персоналу потрібно враховувати безліч чинників. По-перше – це досвід роботи співробітника, освіта, комунікабельність, стресостійкість і працездатність. Але у всьому є винятки. Наприклад, співробітник без вищої освіти чи досвіду роботи, може у багато разів більше досягти успіху і показати результативність, ніж досвідчена людина. Тому, головне розпізнати «родзинку» і стрижень потенційного співробітника.

Уточнення стимулу потенційного співробітника може допомогти зрозуміти, на що він здатний. Співробітник, у якого є стимул, мета чи життєва необхідність, зможе досягти багато чого, в порівнянні зі співробітником, для якого важливо просто влаштуватися на роботу.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами