ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Переваги і недоліки товариства з обмеженою відповідальністю

реєстрація ТОВДо достоїнств товариств можна віднести легкість організації, збільшення фінансових можливостей і спільне ведення справи.

Як і в індивідуальній приватній фірмі, товариство легко організувати. У короткі терміни полягають письмові угоди (договори), не виникає зайвих процедур.

Так як об’єднання людей передбачає збільшення фінансових ресурсів, партнерство є вигіднішою організацією, ніж індивідуальне підприємництво. Партнери можуть об’єднати свої грошові кошти, тому їх підприємство здається банкірам менш ризикованим.

Спільною участю у бізнесі характеризується високий ступінь спеціалізації, тому зі спеціально відібраними людьми простіше і приємніше працювати. Спільне управління дозволяє членам товариства надати один одному вільний від занять час, а також володіють взаємодоповнюючими поглядами.

До недоліків можна віднести розходження між працівниками, які входять в товариство, і необмежену відповідальність і складність ліквідації шляхом приєднання.

Необмежена відповідальність виявляється в наступному: у разі банкрутства кожен товариш відповідає за борги фірми в незалежності від того, ким було воно викликане. Іншими словами, кожен відповідає за всі провини підприємства (результати і наслідки).

У присутності людського фактора в управлінні декількома людьми кимось одним, ймовірно виникнення розбіжностей. Це може призвести до абсолютноі бездіяльності або до неузгодженої політики управління. Більш складно, коли у членів товариства розходяться погляди з питань стратегії.

Як і будь-якого виду діяльності підприємництво може бути непередбачуваним. Такі фактори, як смерть, сімейні та інші обставини можуть привести за собою розпад або повне припинення її діяльності.

Гроші як і раніше залишаються обмеженими, хоча у порівнянні з ІП тут можливостей більше. Але навіть у декількох партнерів в сумі може не вистачити фінансових ресурсів.

Якщо ви зважилися увійти в товариство, потрібно набратися сил і терпіння, щоб звідти вийти. Після закриття фірми складно розділити майно фірми. Також впливають адвокатські помилки в письмових угодах, тому поділ майна затягується і ускладнюється.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами