ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Бізнес ідея: відкриваємо міні-готель

міні-готельДля того щоб відкрити міні-готель в нашій країні вам доведеться зіткнутися з багатьма проблемами які можуть відбити будь-яке бажання відкривати свій бізнес, але якщо ви повні рішучості і не готові зупинятися на самому початку, то ця стаття саме для вас.  З неї ви дізнаєтеся, як відкрити свій міні готель і що для цього необхідно…

У нашій країні ринок міні-готелів не дуже розвинений і тому при відкритті такого виду бізнесу виникає дуже багато питань і нюансів, які самі чиновники іноді не розуміють. Перейшовши на источник, ви можете дізнатись більше інформації про міні-готелі.

У першу чергу, з чим вам доведеться зіткнутися – це з податковими органами.  Тут все просто і досить легко. Вам необхідно буде зареєструватися у формі юридичної особи і зібрати всі необхідні документи які можуть знадобляться.  Ось далі починається все найскладніше.

Потім вам необхідно знайти будівлю, з якого ви зробите міні-готель. Якщо з пошуком будівлі проблем може не виникнути, але з її прийняттям у різних державних органів проблеми виникнуть точно. Вам необхідно буде, отримає дозвіл не тільки з пожежної служби, але і з санепідемстанції.

Після того як все буде залагоджено і вам дозволять працювати, необхідно зробити ремонт у своєму міні-готелі і додати йому комфортабельний і сучасний вигляд.  Ці роботи можуть коштувати дуже дорого, так що заздалегідь можете не розраховувати, що відкриття такого бізнесу вам обійдеться дешево.

Так само необхідно подумати про меблі, які будуть в вашому готелі.  Бажано щоб вони були в одному стилі.  Так само вам необхідно зробити номери різних цінових класів.  Запити у людей бувають різні і тому ви повинні догодити їм усім.

Ось і все готово.  Тепер ви можете прийняти перших клієнтів, але перш ніж це зробити необхідно, подумати над ціною, яку ви встановите за проживання у вашому міні-готелі. Вона повинна бути не високою і в той же час не нижчою за середньоринкову по місту.  Так ви не втратите клієнтів і прибуток.

Крім того, для того щоб залучити якомога більше відвідувачів необхідно подумати над якою-небудь заохочувальною програмою для клієнтів.  Це може бути якась накопичувальна або бонусна система.  Так ви прив’яжіть людей до того, щоб користуватися саме вашим міні-готелем…При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами