ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon П’ять причин купити елітний мобільний телефон

елітний мобільний телефонМобільний телефон давно перейшов з категорії технічних іграшок в розряд предметів першої необхідності. Ринок мобільних пристроїв пропонує покупцям продукцію в найрізноманітніших цінових категоріях – від недорогих бюджетних моделей до елітних телефонів з дорогоцінними металами та камінцями, від провідних світових виробників. З плином часу попит на другу категорію продукції стабільно зростає, і цьому є, як мінімум, п’ять основних причин.

По-перше, елітні телефони – це справжні витвори мистецтва.  Над кожною моделлю працюють видатні дизайнери, які намагаються вдихнути в неї всі сучасні модні тенденції, але не вийти при цьому за рамки унікального фірмового стилю.

По-друге, брендові телефони – це статусні аксесуари, які можуть багато розповісти про свого власника. В ділових колах з елітним мобільним телефоном, можна швидко стати «своїм», викликати довіру і повагу оточуючих.  Це дуже допомагає, коли потрібно справити правильне враження на оточуючих і завести корисні знайомства.

По-третє, елітні мобільні телефони – це надійні пристрої з зручним функціоналом і чудовими технічними характеристиками. Термін служби таких пристроїв вимірюється десятками років, і це – не перебільшення.  Якщо користуватися брендовим мобільним телефоном акуратно, не кидати, не заливати водою, не залишати на сонці і не деформувати механічно, то він може пережити звичайний телефон в 2-3 рази.

По-четверте, купівля брендового мобільного телефону економить витрати на купівлю бюджетних моделей у майбутньому.  Мода на масові недорогі моделі мобільних телефонів дуже швидкоплинна, і вже через місяць після виходу популярної новинки на полицях магазинів з’являється більш досконала і нова модель, яка затьмарює собою попередню.  Елітні телефони – вічно актуальна класика, мода на яку не проходить.

По-п’яте, купуючи елітний телефон, можна одним пострілом убити відразу декількох зайців.  З одного боку, покупець отримує стильний і статусний аксесуар, який характеризує його як володаря вишуканого смаку, з іншого, отримує надійний і довговічний технічний пристрій, здатний замінити собою телефон і комп’ютер.  Багатофункціональності та технічним характеристикам елітних «трубок» може позаздрити будь-який аналоговий мобільний телефон.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами