ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Бізнес директор. Якими якостями він повинен володіти?

Фінансовий директорБізнес директор – це дуже відповідальна посада. Така людина повинна володіти широким кругозором знань, постійно самовдосконалюватися, вивчати новітні технологічні прийоми ведення бізнесу, розбиратися у всіх тонкощах галузей і спеціалізацій, володіти організаторськими і комунікативними здібностями.

Розвиток сучасного підприємництва не спонукає бізнес директора виконувати декілька функцій (юриста, бухгалтера, економіста), ефективніше в цій сфері зможуть працювати професіонали. Сьогодні замовити послуги бухгалтерського обслуговування буде доцільніше, ніж самому стежити за процесом. Але все ж, необхідний багаж знань і обсяг інформації зі сфер діяльності, з якими стикається підприємницька діяльність, у бізнес директора повинен бути обов’язково. Від нього також потрібна цілком адекватна реакція при вирішенні ситуативних завдань. Одним зі складових моментів успішного ведення бізнесу є консультації з професіоналами та експертами з питань технічних, економічних та ін.

Бізнес директор повинен добре орієнтуватися і розбиратися в питаннях корпоративного управління, мати знання та навички в складанні і розробці стратегій розвитку підприємства. Сучасні системи управління бізнесом постійно оновлюються, з’являються технічні нововведення та інноваційні технології. Складно в цьому розібратися самому, але є спеціалізовані компанії, які пропонують послуги і допомогу в подібних питаннях. Існує також сфера бізнес-освіти: бізнес-лекції, тренінги, майстер-класи, курси підвищення кваліфікації, безліч спеціальної літератури, які покликані допомогти у вирішенні питань підприємницької діяльності. Успішний керівник не тільки вчиться сам, а й стимулює для навчання своїх співробітників. Такий підхід до справи забезпечить роботу підприємства як єдиного злагодженого механізму. Не варто обмежувати фінансування подібних проектів, в подальшому це принесе позитивні результати, і посприяє ефективному зростанню компанії.

У минулому, менеджмент розвивався на основі особистого досвіду керівника, завдяки його діловій хватці, тобто по інтуїтивному принципу. Не завжди це рятувало ситуацію. Сучасний бізнес здебільшого спирається на багатий досвід зарубіжних підприємців високого рангу, адаптований до нашого самобутнього менталітету, рівнем економічного розвитку, національним особливостям. Добре, коли бізнес директор теоретичні знання застосовує на практиці, використовує освітні програми для отримання потрібних знань в найбільш короткі проміжки часу і з найбільшою результативністю для ведення бізнесу.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами