ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як вибирати приміщення для кафе?

приміщення для кафеВ успіху ресторанного бізнесу відіграє важливу роль правильний вибір приміщення, в якому буде розташовано кафе або ресторан, а також його інфраструктура і місце розташування.

Якщо приміщення підібрано у вдалому місці, то і відвідуваність у закладу буде відмінною, а, значить, і прибутковість бізнесу. Крім цього, для відкриття кафе чи ресторану необхідно приміщення певної площі, яке відповідало б усім ГОСТам і санітарним нормам.

Яким же має бути приміщення для хорошого і прибуткового кафе? При виборі приміщення обов’язково поцікавтеся у власника про комунікації, які в ньому є. Адже ні один заклад не зможе повноцінно функціонувати без води або світла. Звичайно, ви можете створити своєрідний середньовічний зал, який буде освячено свічками в канделябрах. Але для приготування різних страв кухарям необхідно значну кількість енергії, тому без електрики тут ніяк не обійтися. У закладі також обов’язково повинні бути проведені газ, вода і каналізаційна система.

При підборі приміщення для кафе, оцініть його загальний стан. Адже якщо будівлі потрібен капітальний ремонт, то в нього необхідно буде вкласти значну суму грошей, а відповідно збільшаться передбачувані витрати. Обов’язково поцікавтеся у колишнього господаря приміщення, чому у нього не пішов бізнес, щоб надалі врахувати його помилки або взагалі вибрати іншу будівлю.

Зазначимо, що для ресторанної площі, яка розташована в житловому будинку, будуть потрібні додаткові витрати. Щоб мешканці вдома не почали скаржитися на пар і запах, а також постійний шум, власнику кафе чи ресторану доведеться розщедритися на встановлення систем шумоізоляції та вентиляції.

Також величезне значення відіграють умови і вартість оренди приміщення. Але характеристики приміщення, навіть самі чудові, не принесуть хороший дохід від кафе, якщо заклад буде розташовано у важкодоступному і глухому місці. Тому обов’язково враховуйте розташування закладу. Рентабельним стане кафе чи ресторан, який розташований в центрі міста чи мікрорайону. Також потік відвідувачів залежить від близькості зупинок транспорту чи метро. Наявність парковки, а також безперешкодні зручні під’їзди до закладу відіграють значну роль в успіху закладу. Популярним буде те кафе, яке розташоване в першій лінії будинків і на першому поверсі будівлі.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами