ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як скласти бізнес план меблевого магазину?

бізнес планПерш ніж відкрити свій бізнес, необхідно вибрати прибуткову та актуальну на сьогоднішній день сферу бізнесу. Згідно з соціологічним опитуванням бізнесменів, багато з них стверджують, що прибутковим бізнесом може бути меблевий магазин.  На сьогоднішній день меблі дуже затребувані, коли будуєш будинок або ремонтуєш квартиру, обов’язково потрібно купити нові меблі.  На сьогодні такий магазин – це прибутково.

Перш ніж впроваджувати бізнес ідею в реальність, необхідно скласти грамотний бізнес план.  Бізнес план на сьогодні – це дуже потужний важіль для досягнення бажаних цілей і одержання бажаного прибутку.  Тільки добре розпланована діяльність, незабаром дає, свої плоди.

Поставлена мета – відкрити магазин меблів, який має середньо ціновий сегмент для споживачів із середнім доходом.  Під час відкриття такого магазину, потрібно акцентувати увагу на основоположні в цьому бізнесі фактори.  А саме: ціновий еквівалент товару, його асортимент і рівень сервісного обслуговування.

Говорячи про ціни і асортимент, ми маємо на увазі клієнтів, яких цікавить широкий асортимент меблів з доступними і прийнятними цінами.  Споживачі, які мають середній дохід націлені на вибір тих меблів, які будуть чудово поєднувати в собі доступні ціни і які відповідають всім стандартам якості меблів.

Для вирішення такого роду питання, перш за все, потрібно вирішити для якого роду контингенту покупців, націлений магазин.  За умови, що магазин готовий задовольнити всі потреби населення, то в цьому випадку можна відкрити діяльність від приватної особи.  У випадку з магазином офісних меблів, то реєстрація магазину проводиться, як по формі ЗАТ ВАТ або ТОВ.

Ваш асортимент не повинен залежати від розмірів Вашого магазину.  Маючи широкий асортимент, навіть у маленькому магазині можна вести успішний і прибутковий меблевий бізнес.  Достатньо, щоб кілька найменувань меблів стояли в магазині, а на те, що не поміщається можна зробити фото-каталог чи, що дуже модно на сьогоднішній день відео каталог.  Це істотно дозволить збільшити обсяг продажів.  Меблі повинні бути розставлені так, щоб було зручно пересуватися по магазину Вашим клієнтам і персоналу.

Складаючи бізнес план потрібно вписати в нього перелік наданих послуг, які може надати магазин, наприклад: навантажувальні, розвантажувальні роботи, підйом на поверх, доставка і збірка на місці.

Аналіз меблевого ринку дозволяє зробити повний огляд цього сегмента ринку, і отримана інформація дає чітку картину обстоять справ, загалом, по місту.  Ці дані дають можливість, вирішити в якій частині міста відкрити магазин меблів.  Також аналіз ринку дає показники, за якими можна визначити, які меблі затребувані.

Початковий етап створення будь-якого бізнесу потребує сильного поштовху.  Цим поштовхом є реклама, яка просуває бізнес.  Цьому приділяється належна увага.  У рекламі є свої інструменти, які найбільш ефективно впливають на прибуток у бізнесі, наприклад, роздача рекламних буклетів на вулиці або велика рекламна програма на різних сайтах.

Є такі фактори, які мають свої плюси і мінуси.  Один з таких факторів, це розташування торгової точки.  Розміщення магазину меблів в центрі міста, дозволяє збільшити кількість потенційних покупців, однак зворотний бік монети – це висока орендна плата.  Можливо, будівля магазину належить Вам, що дуже добре.  Якщо ж оренда приміщення для магазину занадто висока, то слід підібрати місце в іншому районі.

——————–

Фабрика “Юниор мебель” предлагает купить мебель на заказ от производителя, а также приобрести мебель в интернет-магазине. Купить здесь Вы можете шкафы-купе, компьютерные столы, кухни и другие предметы мебели по доступным ценам.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами