ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon В Україні спостерігається зростання ринку будматеріалів

будматеріалЗгідно з результатами проведеного нещодавно дослідження під назвою «Український ринок будівельних матеріалів і технологій: 2013»: «Ємність ринку будматеріалів в Україні за даними 2012 року становила майже 55 млрд.гривень (9,8%, в порівнянні з попереднім роком) з ПДВ в оптових цінах.  У 2012 році 39% сегментів будівельного ринку показали позитивну динаміку (у 2011 році було 78%).  Основними лідерами зі зростання стали: ринок віконно-дверних (металопластикових та металевих) конструкцій, блочного каменю, а також ринок теплоізоляційних матеріалів.  Що ж стосується аутсайдерів то ними стали дерев’яні віконно-дверні конструкції.

Експерти, які проводили дослідження виявили, що головний фактор, який впливає на розвиток індустрії виробництва будівельних матеріалів – це обсяг фактично виконаних підрядних будівельних робіт.  За минулий рік він склав близько 62,3 млрд. гривень, що на 14% нижче в порівнянні з 2011 роком.

Попередні дані державної статистики показують, що українські будівельні компанії в період з січня по вересень нинішнього року знизили обсяги своїх робіт на 16,2% порівняно з таким же періодом минулого року.  А обсяги фінансових коштів, що інвестуються в індустрію виробництва будматеріалів, склали 3.3 млрд. гривень (-41% до 2011).

Слід зазначити, що за прогнозами аналітиків PAU, ємність будівельного ринку в Україні складе 59,2 млрд. гривень в оптових цінах з урахуванням ПДВ.  А це на 8% вище, ніж у 2012 році.

Крім того на внутрішньому ринку прогнозується посилення конкуренції за будівельні контракти, що цілком може спричинити за собою позитивні зміни, як наприклад, підвищення продуктивності праці в галузі та зниження витрат на будівельні роботи.

——————–

Если Вам необходимо купить гипсокартон в Днепропетровске, то обращайтесь в интернет-магазин “КВС-Центр” – доступные цены и высокое качество Вас порадуют.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами