ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Дерев’яний будинок – сучасність у поєднанні з економічною вигодою

Дерев’яний будинокБагатьом людям такі матеріали, як цегла і бетон, здаються більш сучасними і вигідними. Але технології не стоять на місці. Прогрес у галузі деревообробки дозволив домогтися таких результатів, що тепер дерево не гірший, а навіть кращий будівельний матеріал за багатьма характеристиками:
• Екологічність приміщення: фільтрація повітря, підтримка вологості повітря, оптимальний мікроклімат.
• Технології обробки деревини дозволяють не займатися зовнішньою обробкою (у випадку з клеєним брусом) і внутрішньою обробкою.
• Витрати часу на зведення дерев’яного будинку набагато менші в порівнянні з цегляним (4-6 місяців).
• Квадратний метр особняка з дерева обійдеться в два-три рази дешевше в порівнянні з цегляною спорудою.
• Споруда з клеєного бруса з перерізом 240 мм витримує мороз нижче -36С, що є аналогом теплопровідності цегляної стіни товщиною 630 мм, тобто при порівняно невисокій товщині стіни Ви отримуєте прекрасний захист від холоду.
• Споруда з клеєного бруса вважається найміцнішою – в 8-9 разів більше, ніж міцність будинку з монолітного профільованого бруса, і ніяк не гірше, ніж міцність кам’яного будинку. Відсутність деформацій, усадки, а також прекрасний зовнішній вигляд, обумовлений якістю обробки і спеціальних просочень, – все це збільшує ціну, але пошкодувати про витрачені кошти не доведеться ніколи. Ціна також буде залежати від розмірів бруса і якості деревини, – ці показники різні у різних виробників.
Терміни будівництва будуть мати значення також залежно від обраного матеріалу. Дерев’яний будинок зводиться і передається замовнику з повноцінною обробкою, інженерними системами, вікнами та дверима.
Завдяки довговічності, особливій природній гармонійності і теплопровідності, люди все більше схиляються до вибору дерев’яного заміського будинку з клеєного бруса.

——————–

Если Вам нужен блок хаус – элемент внешней отделки деревяных домов, то обращайтесь в компанию “Строим Дом”.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами