ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Імпорт товарів в Україну

Імпорт товарівІснує ряд нормативних документів, які відповідають за організацію імпорту товару в Україну. Серед них: Закон про порядок ввезення в Україну та інші нормативні акти, що регламентують стягування акцизних зборів, мита та оподаткування. Найбільш значним фактором, що впливає на вартість ввезення товарів в Україну є ПДВ. Нарахування цього податку при імпорті товару дає можливість стримувати величезний потік продукції, що входить в країну. Цей податок приносить державному бюджету країни левову частку коштів. Також импорт товаров створює конкурентно здатний товарний ринок всередині країни. Замовити послугу імпорту товарів під ключ можна на сайті proimport.com.ua.

Існує ряд товарів, імпорт в Україну яких вимагає особливого регулювання. Так, що стосується медицини, крім контролю з боку митних органів, органи нетарифного регулювання публікують порядок реєстрації медичних препаратів, виробів медичного призначення. Також при ввезенні виробів медичного призначення органи Сертифікації та метрології видають рішення або сертифікат на електронні, вимірювальні прилади. Інші дозвільні документи підтверджують право випуску товару у вільний обіг у режимі імпорту.

Тимчасове ввезення товарів в Україну

Товари, які підлягають сплаті податків та тимчасово ввозяться на українську територію під гарантії про зворотне вивезення, пропускаються на митну територію, лише при наданні гарантій про те, що він у будь-якому випадку буде вивезений з країни. Під гарантією маються на увазі ті умови та порядок їх надання, які встановлені законодавством України. Якщо дане зобов’язання буде порушено, то раніше надані гарантії будуть застосовані для забезпечення стягнень. Якщо в призначені терміни вантаж не був вивезений з країни через аварію або з причини природних катаклізмів і це буде підтверджено відповідними документами, то стягнення буде знято.

Ввезення товарів в Україну без практично не можливе митного оформлення імпорту. Будь-яка продукція при перетині кордону повинна проходити відповідний реєстраційний контроль з стягненням мита та податків. Митне оформлення товарів при ввезенні в Україну проводиться як правило зі сплатою ПДВ, мита, якщо вона передбачена на товар і, якщо товар є підакцизним, акцизного збору. При проходженні вантажу через державний кордон обов’язковим є проходження всіх етапів. Під час митного оформлення імпорту необхідне надання дозвільної документації згідно чинного законодавства.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами