ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Отримання високих доходів методом інвестування

інвестиційні фонди та компаніїІнвестування є досить перспективним і прибутковим джерелом отримання прибутку. А дохід з інвестицій є пасивним. У фінансовій сфері дана робота, по суті, вважається найвищою формою діяльності. У всьому світі фінансів знаючі інвестори особливо цінуються. У цих людей ніколи не виникає занепокоєнь з приводу засобів існування, їм не потрібно боятися з приводу роботи, оскільки правильне інвестування грошових коштів може принести досить непоганий дохід.

Відомі два типи інвесторів:

1) інвестори професіонали – це ті, хто здатний керувати грошима людей, роблячи внески в банках і різні проекти (Форекс, нерухомість і т. д.) витягуючи при цьому максимальний прибуток;

2) звичайні інвестори – це люди, які готові віддати частину своїх заощаджень під так зване довірче управління більш досвідченим інвесторам, а саме професіоналам.

Для того, щоб стати інвестором професіоналом необхідно не тільки добре орієнтуватися у фінансовому середовищі, а й знати всі тонкощі і нюанси всього фінансового світу. А що стосується звичайних інвесторів, то їм всього лише необхідно передати грошові кошти під управління ними більш досвідченим інвесторам. А для цього особливих умінь і знань не потрібно. Буде достатньо знань фінансів на базовому рівні. Єдине – це потрібно засвоїти правила правильного інвестування, а також мати певний план дій.

З приходом Інтернет системи перекинулися всі уявлення про інвестування. За допомогою інтернет ресурсів можна без особливої праці подвоїти або ж потроїти свій початковий депозит.

Що стосується переваг інтернет інвестування, то до них можна віднести наступне:

1)      отримання високого прибутку (доходи ростуть в геометричній прогресії);

2)      дане інвестування коштів не потребуватиме певних знань і умінь;

3)      будуть потрібні мінімальні витрати за часом, щоб прийти до бажаного результату.

Як і в будь-якій діяльності існують і недоліки:

1)      необхідна певна сума в грошовому еквіваленті для того, щоб здійснити початковий внесок;

2)      дуже високі ризиковані ситуації (за умови правильного інвестування і наявної стратегічної схеми дій ці ризики можна звести до нуля).

Ще необхідно відзначити, що в мережі в даний час почастішали появи так званих позичальників шахраїв, які пропонують високі процентні ставки за вкладами, які мало того не виплачують обіцяних ними відсотків, так вони ще й забирають і вкладені кошти.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами