ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Зарплати «айтішників» збільшаться в чотири рази

ITЗаробітні плати IT-спеціалістів в Києві мають тенденцію до збільшення. Співробітники головного управління статистики в Києві зібрали дані, результати яких показали, що за червень 2013 року, близько 20% фахівців інформаційних технологій заробили понад 10 тис. гривень.

Середня заробітна плата фахівців інформаційних технологій складає від 5 тис. до 10 тис. гривень, мінімальна зарплата «айтішників» становить близько 1500 гривень.

На думку експертів, розмір заробітної плати спеціалістів інформаційних технологій, буде постійно збільшуватися і приблизно через п’ять років вони будуть заробляти від 6 тис. до 40 тис. гривень на місяць. Для досягнення цих цілей парламент України розробляє нові законопроекти, які сприятимуть розвитку інформаційних технологій у нашій країні. На сьогоднішній день у Верховній Раді України вже був зареєстрований один законопроект, спрямований на стимулювання розвитку цієї галузі. Валерій Омельченко – голова інформаційних технологій Комітету Верховної Ради, переконаний в тому, що нові закони допоможуть вийти з тіні здебільшого не легальних висококласних фахівців. Зміни в податковому кодексі зроблять бізнес-клімат України більш привабливим для підприємств, що займаються високими технологіями.

На території колишнього військового містечка, між Коцюбинським і Святошинським районами Києва ведеться будівництво унікального містечка «Bionic Hill», який буде собою представляти технічний парк для розвитку високих технологій в Україні. Тут зможуть проводити свої роботи близько 35 тис. IT-спеціалістів, крім того близько 15  тис. чоловік зможуть проживати в цьому дивовижному місті.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами