ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Поради для ефективної реклами

рекламне агентствоПочатківець у бізнесі вимагає реклами для виходу на ринок, щоб заявити про себе і залучити потенційних покупців і клієнтів. Але не всі види реклами дають позитивний ефект, який чекає кожен підприємець від поданої реклами. Недосвідчені підприємці роблять дорогу рекламу для свого бізнесу, але часто ефект буває на нулі. Це відбувається від того, що той чи інший вид реклами абсолютно не підходить для обраного бізнесу. Рекламу потрібно вміти вибирати правильно, яка принесе більшу ефективність.

Нерозумно подавати рекламу з продажу кондиціонерів в дитячу дешеву газету, або ж навпаки, послуги з надання оренди дитячих велосипедів на дорогий журнал про моделі. На жаль, це розуміють не всі, і шукають дешевий вид реклами, який взагалі протилежний виду діяльності бізнесу. Не кожна дорога реклама дає очікуваний результат. Потрібно просто правильно і в правильному напрямку вибрати рекламу, наприклад для початківця бізнесу підійде виготовлення банерів і об’ємних наклейок. Також нерозумно орендувати рекламні щити для малого бізнесу, який нічого не принесе, крім втрат. Дана реклама підходить лише великому бізнесу, де крутяться мільйони, про які люди знають. Використовувати потрібно даний вид реклами тоді, коли потрібно розкручувати бренд компанії.

Іноді складно сказати, яка саме реклама дасть очікуваний результат, або в якій рубриці розміщувати рекламу. Буває, що це можна з’ясувати лише після невдалих спроб реклами та проведення маркетингових досліджень.

Потрібно чітко визначитися, скільки грошей ви готові витратити на рекламу, а також заздалегідь визначитися видом і місцем подання реклами. З’ясувати вартість розміщення або розповсюдження реклами. Знаходити агентства з реклами, які професійно цим займаються і допоможуть вибрати найбільш оптимальний варіант реклами. Потрібно вибрати свою аудиторію потенційних клієнтів, на яких заснований ваш бізнес. Виходячи з цього, потрібно правильно відштовхуватися і вибирати відповідне місце реклами і час, якщо реклама пов’язана з телебаченням, роздачею листівок або щось в цьому роді. Хороший результат для малого бізнесу можуть приносити розклеювання оголошень і розсилання рекламних матеріалів по поштових скриньках у під’їздах, місцевих газетах і сайтах, а також відповідні місця реклами. Наприклад, рекламні стійки в магазинах і в інших місцях, де буває ваш потенційний клієнт.

Важливим моментом реклами є одне правило – завжди в одній рекламі потрібно рекламувати тільки один товар одного характеру чи послугу, не нагадуючи про те, що приймаєте на роботу або пропонуєте ще якісь інші послуги вже в іншому напрямку.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами