ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як відкрити магазин і що для цього потрібно?

Як відкрити магазинБагато з тих, хто направив свої стопи на вільні хліба, часто збираються стати приватним підприємцем і відкрити свій магазин. Які фактори необхідно взяти до уваги, щоб він став прибутковим і популярним у населення? Зіткнувшись з дійсністю, виникає безліч питань. Варто провести ґрунтовну підготовчу роботу перш, ніж ви візьметеся за справу. Завжди легше братися за щось, коли ти озброєний знаннями.

Перш за все, необхідно визначитися з асортиментом товару. Це один з важливих питань, яке позначить стратегію розвитку вашого бізнесу. Чи потрібна та чи інша продукція покупцям, оцініть конкурентоспроможність вашого товару в порівнянні з товаром з магазинів, що знаходяться поблизу. Яким буде приміщення. Як і де буде проводитися реалізація. Вибір району – один з найважливіших критеріїв. Оцініть, які магазини вже є з подібною продукцією в тому чи іншому районі і їх кількість. Яке населення проживає в даній місцевості, їх купівельна спроможність, що їм необхідно. Наявність у вас на руках бізнес-плану допоможе розпланувати всі дії по відкриттю, як величезного гіпермаркету, так і невеликого магазинчика.

Документація для відкриття магазину

Самий трудомісткий процес при відкритті будь-якої торгової точки – збір необхідної документації. Як правило, він затягується на тривалий період, віднімає велику кількість часу і сил.

1. Реєстрація фірми. Про те як зареєструвати ТОВ ми докладніше розповімо в цій статті. Для цього необхідно придумати назву організації, визначитися з засновниками та статутним капіталом, вибрати рід діяльності і систему оподаткування, як буде внесений статутний капітал. Слід вибрати генерального директора та головного бухгалтера свого підприємства. Потрібно буде пройти реєстрацію в Єдиному Державному Реєстрі юридичних осіб, а також встати на облік в ІМНС. Ви отримаєте в цих органах свідоцтво про реєстрацію юр. особи, і буде присвоєно ІПП. Потрібно, щоб вам присвоїли коди КВЕД. Зробіть печатку. Обов’язково зареєструйтесь в медичному, пенсійному та фонді соціального страхування. Не забудьте відкрити рахунок у банку.

2. Вивіска. Вивіска магазину – візитна картка вашої організації. На її використання необхідно спеціальний дозвіл. Отримати дозвіл можна, представивши деякі документи: заявку, копії свідоцтва про відкриття організації та договору оренди, які попередньо необхідно завірити у нотаріуса, ескіз вивіски з печаткою організації, її дизайн, фотографії місця розміщення та карта, а також узгодження з власником будівлі, на якому вона буде висіти.

3. Отримання висновку про пожежну безпеку. Для цього необхідно звернутися в службу державного пожежного нагляду, який зробить перевірку приміщення. Не забудьте приготувати документи: заявку, договір оренди, свідоцтво реєстрації, план БТІ, договір установки протипожежної сигналізації, страховий поліс будівлі. Підготуйте одного зі співробітників з протипожежної безпеки і призначте начальником.

4. Отримання висновку санітарно-епідеміологічної служби. Приготуйте папку з документами: заява, свідоцтво про постановку на облік в ІМНС, свідоцтво про реєстрацію, договір оренди, перелік товарів, санітарний паспорт, медкнижки всіх працівників, сертифікати на продукцію, договір про вивезення ТПВ.

5. Реєстрація касових апаратів. Для того щоб можна було користуватися ККА, необхідно отримати спеціальний дозвіл. Документи необхідні для реєстрації касових апаратів: заяву, паспорт ККА, договір оренди приміщення, де знаходитиметься каса, голограми техобслуговування і Держреєстру, копії свідоцтв відкриття підприємства та постановки на облік в ІМНС.

Щоб спростити процес отримання необхідних документів, встигнути зробити їх в строк, а найголовніше зберегти свої нерви, зверніться до фахівців, які займаються цим. Вам доведеться віддати деяку суму, але зате встигнете отримати всі дозволи протягом місяця.

Відкриваючи магазин можна використовувати весь ваш творчий потенціал. У процесі оформлення різних договорів, дозволів і висновків голова забита іншими думками. Пошук цікавої назви, розробка ескізу вивіски – ось де можна розвернутися і пофантазувати від душі.

Тут ми торкнулися тільки самого ключового моменту підготовки приміщення до відкриття – збір документів. Доведеться зіткнутися ще з багатьма труднощами, перш ніж ваш магазин буде готовий. Не бійтеся їх, і у вас обов’язково все вийде.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами