ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon З картою – зручніше

Кредитна картаНайбільший російський оператор віртуальних платежів «Яндекс.Гроші» розширив спектр своїх фінансових послуг за рахунок пластику. Так у партнерстві з банком «Тінькофф» фінансова компанія пропонує продукт – дебетова карта Яндекс гроші.

«Яндекс.Гроші» по праву вважається в Росії найбільш популярним оператором віртуальних грошей, посунувши навіть світового гіганта Вебмані. Логічно, що компанія вирішила розширюватися і далі, оновлюючи і доповнюючи лінійку своєї пропозиції. Партнером, безпосередньо випустив продукт «карта Яндекс гроші», став банк «Тінькофф», відомий агресивною політикою та участю в незвичайних проектах.

Карта яндекс гроші у своєму розпорядженні має всі можливості класичної дебетової пластикової карти і працює за системою MasterCard. Пластикова карта, як і стандартний яндекс гаманець використовує російські гроші – рублі. Таким чином, за її допомогою можна здійснювати будь-які платежі, у тому числі через термінали, купувати товари в магазинах, розплачуватися за послуги, скрізь, де діє система MasterCard.

Родзинкою пропозиції стає те, що карта яндекс грошей пов’язана з рахунком в системі Яндекс.Гроші. Тобто, за допомогою пластику власник розплачується за покупки через свій рахунок в системі.

Карта яндекс гроші є іменною, замовити її можна через сервіс оператора. Потім, після випуску, вона приходить клієнту поштою. За обслуговування та випуск картки компанія грошей не стягує, але, при отриманні картки поштою доведеться розщедритися на доставку, оплата еквівалентна стандартним поштовим тарифам.

Оплата послуг в рамках використання системи MasterCard також відбувається без комісії. Однак перевести в готівку гроші з рахунку залишається досить дорогою послугою. Як і при роботі з інтернет-гаманцем, забрати гроші можна тільки з комісією в 3% від суми.

Спеціальний переказ грошей на карту здійснювати не потрібно – вона прив’язана до рахунку в яндекс грошах. Так що поповнити баланс можна усіма стандартними для системи способами. В цілому, дана послуга буде зручна всім, хто часто користується даною платіжною системою. Особливо вона стане актуальна тим, кому доводиться часто переводити у готівку віртуальні гроші – система MasterCard істотно полегшує цей процес.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами