ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Україна збагатиться, громадяни України збідніють

українська економікаОстаннім часом дуже велика кількість експертів почали говорити про необхідність плавної девальвації гривні. Своєю думкою поділився і президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко.

При девальвації гривні автоматично відбудеться стимуляція зростання ВВП, оскільки інвестори виявлять додаткові гроші, які будуть витрачені на реальний сектор економіки. Повинен початися ріст економіки, а це вже шанс відновити баланс.

Крім цього, трапиться реальний удар по імпорту – через різницю курсів ціна на іноземні товари суттєво підніметься і велика кількість громадян України будуть змушені купувати більш дешеву продукцію вітчизняного виробника. Це буде стимулювати економіку, так як у виробників з’явиться постійний ринок збуту. За словами експерта, українська економіка від девальвації виграє. А що ж чекає громадян України?

Українці хочуть мати стабільну національну валюту, яка при наявному рівні доходу дозволить забезпечити собі прожиток, одяг, житло і все, що необхідне для життя. Девальвація національної валюти навряд чи посприяє цьому, чи не так? Охріменко впевнений, девальвувати гривню потрібно плавно. Якщо девальвація національної валюти буде максимум на 10 відсотків на рік, то прості громадяни України зростання цін не помітять. А якщо девальвація відбудеться за одну ніч, то населення дуже сильно збідніє.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами