ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Апостиль документів

Апостиль документівДля багатьох наших співвітчизників, які вирішили виїхати на ПМП за кордон, актуальним є питання – легалізація апостиля, диплома або ж будь-який інший апостиль. Дана процедура дуже клопітна і тривала за часом.

Якщо мова йде про виїзд за кордон, в першу чергу, слід привести в порядок документи.  Зокрема, важливо подбати про їхню апостилізацію.  Тільки апостиль, легалізація додадуть документом необхідної ваги та юридичної значимості на території іншої держави.  Тому, перш ніж відправляти кудись документ, необхідно легалізувати його тут, в Україні.

У чому суть даної процедури?  Основний її зміст полягає в тому, щоб підтвердити повноваження, справжність підпису, штампа або печатки тієї посадової особи, яка здійснювала видачу документа.

В даний час розрізняють два основних види оформлення документів.  Насамперед, це штамп «Апостиль», а також легалізація (диплома, свідоцтва про шлюб і т.д.).

А тепер розглянемо кожен з цих видів окремо.

Отже, штампом «Апостиль» прийнято називати штамп, який проставляється на документах, виданих органами країн-учасниць Гаазької конвенції.  Він дозволяє засвідчити справжність підпису та печатки, які проставляються на документах.

Слід сказати, що процедура легалізації проходить через Міністерство Юстиції України.  Крім того, документи подаються на розгляд до Міністерства закордонних справ України і в консульство приймаючої країни.

——————–

Апостиль и легализация документов – это очень востребованная услуга на сегодняшний день. Ставим апостиль www.tris.ua документов в Киеве за доступную цену – это поможет Вам сэкономить вам деньги и время.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами