ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як організувати свій власний бізнес?

бізнесУ сучасному світі все частіше і частіше можна зустріти людей, які мріють про створення свого власного бізнесу. Відбувається це тому, що їм набридло працювати на когось, набридло слухати докори вічно невдоволеного керівництва, набридло вставати в 7 ранку і бігти в переповнений транспорт, при цьому встигаючи ще й дитину завести в дитячий садок… Однак, перед тим, як з головою піти в якусь справу, спочатку потрібно оволодіти тими знаннями, вміннями і навичками, які необхідні в тій сфері діяльності, в якій в майбутньому Ви хочете працювати. Ідеально, якщо у Ви вже маєте досвід роботи в даній області.

У сучасному світі можна знайти кілька підходів для відкриття своєї власної справи:

– створити свій власний бізнес без вкладень;

– починати справу зі стартовим капіталом;

– придбання готової фірми;

– придбання франшизи на бізнес.

Давайте зупинимося трохи детальніше на кожній з них.

1. Створити свій власний бізнес без вкладень. Звучить це, звичайно ж, досить заманливо й привабливо з причини того, що в разі невдачі Ви не зможете нічого втратити. Як правило, даний підхід вибирають високоінтелектуальні жителі нашої планети, які володіють певними знаннями і вміннями, а також здатні в короткі терміни генерувати достатньо геніальні і прибуткові ідеї. Таких людей в усьому світі не так вже й багато. Ви можете скористатися знаннями, досвідом, навичками у тих людей, які стали успішними при створенні даного бізнесу. У тому випадку, якщо Ви зможете використовувати їх напрацювання, не забуваючи при цьому ще й про їхні помилки, тоді і Ваш бізнес може стати успішним.

2. Починати справу зі стартовим капіталом. Начебто, інвестуй грошові кошти, та й отримуй прибуток. Однак в умовах сучасного ринку буває досить складно створити успішну справу, навіть за наявності значного початкового капіталу. Якщо Ваша справа виявиться успішною, за умови досить великих грошових вкладень на початковому етапі, грошей Ви отримаєте також чимало.

Однак, якщо Ваш бізнес виявиться провальним, втрати також будуть великі, що дуже часто призводить до розорення.

Для того, щоб стартовий капітал приніс користь, потрібно володіти певними знаннями, вміннями, навичками в обраній галузі. Потрібно перебувати в постійному розвитку, знати про всі нові технології, не відставати від конкурентів, стежити за їх успіхами і помилками. Крім цього, звичайно ж, не потрібно виключати такі фактори, як Пані Удача і віра в себе.

3. Придбання готової фірми. Крім усього перерахованого вище, Ви можете купити готову фірму. Тут хочеться перерахувати деякі переваги: відсутність організаційних моментів, налагодженість збуту і постачання сировини, комплектуючих і готової продукції, існує зворотний зв’язок з покупцями. Однак, все це не може забезпечити успіх організації. У колах більшості підприємців прийнято називати бізнес «живим організмом», який повинен знаходитися в постійному розвитку. А це вже залежить від бажань і здібностей власника даного бізнесу.

Безумовно, легше взяти в руки вже налагоджений бізнес. І якщо покупець прагне до зростання і розвитку, то досвід, знання, вміння і навички зроблять свою роботу і бізнес стане ще більш успішним. Однак, якщо немає цих якостей давно налагоджений і успішний бізнес можна привести до краху. І тоді чиясь копітка праця піде в нікуди.

4. Придбання франшизи на бізнес. Цей підхід передбачає ведення справи під чиїмось розкрученим брендом. Ви купуєте франшизу у організації, яка має відому і популярну торгову марку. Таким чином, Ваш товар вже отримав необхідні рекомендації на ринку за допомогою зусиль згаданої вище організації. Вам залишається тільки сумлінно виконувати свою роботу. Однак і тут потрібні знання, вміння, навички, а також досвід і прагнення до розвитку.

Отже, підіб’ємо підсумок. Неважливо, який підхід для створення свого власного бізнесу Ви виберете, головне самим ретельним чином до цього приготуватися. Треба вчитися, отримувати досвід, навички, знання, вміння, розуміти проблеми тієї сфери діяльності, якій Ви хочете присвятити своє життя.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами