ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Які переваги надає карта Ощадбанку?

Кредитна картаЛінійка карт Ощадбанку дозволяє проводити всі можливі операції з пластиком, оплачувати товари і послуги, як через інтернет, так і в магазинах, покласти гроші через банківську карту на телефон або ввести в будь-яку іншу систему оплати, здійснювати комунальні платежі.

Одне з найбільш цікавих пропозицій банку – карта моментум, орієнтована в першу чергу на внутрішні операції клієнтів банку ощадбанк, переказ грошей всередині власників карток і рахунків емітента. Специфікою подібної пропозиції є те, що операції через інші кредитні організації обмежені, однак, карта і її обслуговування для користувача безкоштовні.

Переказ грошей на картку ощадбанку моментум можна здійснити кількома способами. Найпростіше – це зробити через найближчий банкомат, що працює на прийом банкнот. Однак, при собі обов’язково потрібно мати саму карту. На відміну від багатьох інших систем, рахунки ощадбанку не поповнюються по одному тільки номером рахунку або карти. Якщо потрібно покласти кошти на чужий рахунок або пластику при собі немає, переказ грошей на карту ощадбанку здійснюється через вікно службовця.

До речі, це не займе багато часу. Організація останнім часом величезну увагу приділяє розвитку сервісу, у тому числі – скорочення часу очікування. Так що переказ грошей на карту ощадбанку займе всього кілька хвилин.

Що стосується операцій між картками, то тут банк надає своїм клієнтам повну свободу дій, досить прийти до банкомату або зайти в особистий кабінет через систему інтернет-банкінгу, і клієнтові стануть доступні будь-які операції, в тому числі і переклад на карту ощадбанку. На даний момент розвиток онлайн-сервісів пріоритетний напрямок для організації.

За рахунок того, що багато операцій автоматизуються і не вимагають присутності клієнта у відділенні банку, вони проводяться швидше і надійніше. Через сервіс можна здійснювати будь-які операції по рахунках, налаштувати оповіщення смс, банк стає доступний з будь-якої точки світу.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами