ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Кому насправді вигідна онлайн-торгівля?

інтернет-магазиниСам факт торгівлі через інтернет не суперечить законодавству і не заважає підприємцям залишатися на єдиному податку. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новини України – From-UA повідомив заслужений економіст України Олександр Кірш.

«Хто буде в такому випадку користуватися торговельними площами? Це аналогічне питання, що буде з кіньми і візниками, коли з’явиться автомобільний транспорт. Це прогрес!»- зазначає експерт.

Олександр Кірш припускає, що, якщо це виявиться вигідним, торгівля через інтернет буде проводитися і надалі.

«Я не думаю, що податки будуть вставляти якісь додаткові палиці в колеса. Тобто тут будуть ті ж палиці в колеса, що і для всіх інших – на тому ж рівні, ні більше, ні менше», – зазначає наш співрозмовник.

Реструктуризація за рахунок інтернету, на думку економіста, не є миттєвим процесом: «Здавалося б, навіщо існують паперові газети, якщо є інтернет? Але паперові газети існують і мій журнал процвітає», – зазначає Кірш.

Експерт, з одного боку, спостерігає зміщення структури на користь нових видів. З іншого ж боку, старе не зовсім відмирає в силу звички: «Багато хто не користується інтернетом. Особливо це актуально в Україні, де питома вага споживачів інтернету в загальній масі населення нижча, ніж у європейських країнах і США».

На онлайн-торгівлі, вважає економіст, втрачають можливі додаткові посередники, які в даному випадку просто не потрібні. Також, на думку експерта, втрачають ринки, тому що зменшується оплата за місця.

«Виграють покупці, тому що в торгівлі через інтернет менше торгова надбавка; ціни виходять дешевше. Продавець виграє, якщо він сучасний. Інші можуть суміщати – торгувати і через інтернет, і через торгівельні точки», – резюмував Олександр Кірш.

——————–

Если Вас заинтересовал тренажер Орбитрек купить Вы его можете в интернет-магазине “СпортЛиния” – здесь доступные цены и быстрая доставка.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами