ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Пошук партнерів по бізнесу за кордоном

інвесторЯкщо Ви хочете почати бізнес на зарубіжному ринку або розвивати нові, перспективні для Вашого регіону, напрямки діяльності, разом з пошуком нових ринків збуту Вам знадобиться встановлення нових контактів і пошук бізнес-партнерів.

Необов’язково мати великий капітал, щоб розпочати діяльність на закордонному ринку.  Адже, якщо Ви зумієте знайти і зацікавити у своїй пропозиції потенційних зарубіжних партнерів, останні можуть інвестувати власні кошти в Ваш проект і зайнятися просуванням Вашої продукції в регіоні.

З якими головними перешкодами для виходу на закордонні ринки стикаються підприємства?  По-перше, це відсутність інформації про правила ведення бізнесу в даному регіоні, а також даних про пропозицію та попит на товар.

Починаючи комерційну діяльність на нових географічних ринках, підприємець також може зіткнутися з мовним бар’єром, який не дозволяє отримати дану інформацію і встановити ділові зв’язки з зарубіжними партнерами.

Пошук закордонних партнерів – одна з популярних послуг у сфері бізнес-консалтингу.  Консалтингові фірми розташовують спеціалізованими базами даних підприємств по різних галузях і країнах.  Тому пошук партнерів та встановлення з ними ділових контактів, використовуючи послуги таких фірм, відбувається в короткі терміни.

Пошук бізнес-партнерів часто пов’язаний з наданням інших супутніх послуг з метою просування продукції за кордоном – аналізом сегменту ринку товару або послуги, маркетинговими дослідженнями , організацією та проведенням ділових зустрічей і заходів.

Консалтингові фірми можуть пропонувати пошук партнерів по бізнесу в якості складової частини дослідження економічної кон’юнктури зарубіжного ринку.  Якщо Ви знайдете правильних партнерів по бізнесу, тим самим Ви зможете підвищити продуктивність і ефективність роботи компанії.  Крім того, Ви зможете застрахуватися від фінансових втрат у майбутньому.

Пошук бізнес-партнерів, якими можуть бути постачальники, виробники, дистриб’ютори і оптові організації за кордоном, здійснюваний міжнародними консалтинговими фірмами, дозволяє заощадити час і зусилля.  Ви можете сконцентрувати свої ресурси на підвищенні якості своїх товарів, розвивати нові напрямки діяльності і оптимізувати бізнес-процеси.

Зарубіжні партнери можуть надати неоціненну допомогу завдяки своєму досвіду, впровадженню інноваційних технологій і нових методів роботи.

Як найти партнера по бизнесу в іншій країні?  Якщо Ви хочете самостійно знайти клієнта або постачальника за кордоном, скористайтеся одним із таких способів:

  1. Розміщення комерційної пропозиції на інформаційних ресурсах.
  2. Участь у зарубіжних спеціалізованих виставках .  Головна мета – не продаж товару на місці, а пошук партнерів та встановлення нових контактів.
  3. Направити пропозицію в Міжнародну торгову палату Всесвітньої організації бізнесу, до якої входять торгово-промислові палати, ділові асоціації та підприємства з більшості країн.
  4. Звернутися на місці до органів місцевого самоврядування.

Перед тим, як приступити до пошуку партнерів, необхідно провести дослідження цінової політики та продукції конкурентів, вивчити коло потенційних закордонних клієнтів.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами