ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Кілька слів про бухгалтерію

бухгалтерБагато молодих організаторів фірми роблять одну з двох великих помилок: або нехтують такою важливою посадою у своїй фірмі, як бухгалтер, або беруть бухгалтера в ту фірму, де бухгалтер не потрібен. Наскільки важлива людина, здатна впоратися з безліччю бухгалтерських операцій, навіть в невеликому офісі, допоможе розповісти ця стаття.

Бухгалтер – одна з провідних спеціальностей будь-якої фірми. Йому доводиться не тільки складати складні фінансові звіти, пов’язані з діяльністю фірми, але і представляти їх у відповідні організації. А також – саме бухгалтер постане перед обличчям податкових служб і подібних органів. І повірте, всі недоліки в діяльності фірми, в першу чергу, принесе неприємності саме йому. Тому важливо брати людину з досвідом.

Якщо фірма невелика, то й проблеми у неї невеликі. У такому випадку можна взяти молодого представницького фахівця. Але якщо фірма велика і процвітаюча, то вона привертає більшу кількість всіляких перевірок. У цьому випадку – підійде фахівець старшого віку з великим стажем. Також варто подбати про достатню винагороду за його працю – краще втратити трохи грошей, але утримати його, ніж втратити набагато більше, якщо недосвідчений бухгалтер допустить прикру помилку. Наслідки майже завжди бувають плачевними: від великих втрат у бюджеті фірми до кримінального розгляду.

У випадках, коли підібрати потрібного кандидата не представляється можливим, слід скористатися послугами спеціалізованих фірм, які візьмуть на себе не тільки обов’язки надання фінансових звітів, але і зможуть проконсультувати вашого бухгалтера.

Зазвичай в сферу діяльності подібних фірм входить надання щомісячного звіту про фінансову діяльність фірми, але багато хто пропонує повне бухгалтерське обслуговування підприємств. У нього входить не тільки формування та надання звітів, а й повне ведення фінансових документів фірми.

Як можна було переконатися, бухгалтер – далеко не остання особа будь-якої організації і важливість її роботи, в сукупності з відповідальністю за власні помилки, роблять його незамінним помічником, практично у всіх діях організації. Представники цієї професії можуть не тільки допомогти виплутатися з неприємної ситуації, а й змусити фірму процвітати. Тому практично ніколи не потрібно нехтувати послугами подібних фахівців.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами