ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Щорічний попит на нерухомість в ЄС дорівнює 60 – 70%

нерухомість в ТуреччиніГромадяни нашої країни з кожним роком все активніше купують нерухомість у країнах Європейського Союзу. Професійні оператори схильні стверджувати, що попит на європейське житло у наших покупців щорічно зростає.

Ріелтори зробили висновок, що можливою передумовою для цього інтересу міг стати досить низький рівень цін на ринку європейської нерухомості. У Євросоюзі стати власником непоганого житла із залученням кредиту, має можливість будь-який житель з гривнями в кишені. Однак низький рівень цін не є єдиним чинником, який формує чергу на житло в Європі.

Непоганий інтерес у наших громадян викликають нерухомість і ціни в теплих державах ЄС. Наприклад, на частку Болгарії та Чорногорії припадає частина наших покупців. Швидше за все, завдяки цьому, болгарські компанії не раз влаштовували великі виставки нерухомості, де надавали потенційним клієнтам детальну інформацію про можливості свого краю.

Користуються активним попитом і інші країни з морським узбережжям – Туреччина та Іспанія. Але стрімкіше розширюється інтерес і до держав Північної Європи – скандинавських країн. Так, крім курортних територій, що знаходяться вздовж фінських озер, покупців приваблюють екологічні будинки в Швеції, а також нерухомість на березі норвезьких фіордів.

Власник квартири в курортній зоні має багато плюсів. Він може в будь-який момент вдихнути запах моря або поніжитися на його березі. У відсутність господаря, за будинком завжди може простежити професійний керуючий, в обов’язки якого так само входить те, що він буде здавати житло в оренду і віддавати гроші власнику. За усталеною практикою добре помітно, що ризик індикаційного позову з вилученням власності практично повністю виключений.

Якщо ви вирішили придбати нерухомість за кордоном, то швидше за все не зустрінете особливих перешкод з боку європейського законодавства, податкової системи а також візового режиму та можливості отримання громадянства.

Однак, на сьогоднішній день, поки ще ніхто не зміг точно оцінити частку наших інвестицій в сучасний ринок нерухомості Європи. Аж надто локальний цей процес…При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами