ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Нові офшори для українських бізнесменів

офшориЯк відомо, після ситуації на Кіпрі на ринку офшорних юрисдикцій почався період перерозподілу грошових потоків.

Сьогодні багато українських компаній досить активно освоюють африканські та латиноамериканські простори. Зокрема, показник експорту на Сейшели виріс приблизно на 1902 відсотка, в Панаму – 277 відсотків, БВО – 28,9 відсотка, а на Маршаллові острови зростання було ще більш значне – до 3177 відсотка, передають експерти.

Аналітики та експерти вказують на те, що сьогоднішній показник зростання експорту українських компаній у країни, де спостерігається більш лояльне фіскальне законодавство, і які досить часто використовуються українськими бізнесменами для реалізації шахрайських схем з відмивання грошей, істотно виріс порівняно з аналогічним звітним періодом минулого року. Зростання експорту в Нідерланди складає трохи більше 66 відсотків, до Швейцарії до 20,6 відсотка. Найбільшою популярністю серед українських бізнесменів користується Беліз.

Аналітики відзначають, що український уряд поки що не може проявити будь-який істотний вплив на ситуацію, що склалася. Навіть незважаючи на чинний закон з обміну інформації з питань податкової служби та запланованого підписання подібних домовленостей, експорт, який незабаром може прийти до фіктивного продовжує стрімко зростати.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами