ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Україна виставить на продаж ряд великих нафтогазових родовищ

нафтогазове родовищеПерший спецдозвіл вже виставлявся на конкурси Держгеонадр, проте не було реалізовано через відсутність попиту. Відомство зберегло початкову ціну дозволу на Попаснянську площу на рівні 17,911 млн. грн.

Державна служба геології та надр (Держгеонадр) України виставить на аукціон 29 серпня спецдозвіл на надрокористування по Попаснянській площі (Луганська обл., газ центрально-басейнового типу), Новосвітлівскій і Селезнівскій площах (Луганська обл., метан вугільних родовищ), Давидівсько-Лелюхівскій площі (Полтавська обл., нафту і природний газ) і Старомізунскій площі (Івано-Франківська обл., нафту і природний газ, конденсат).

Відповідне оголошення опубліковане в середу в урядовій газеті «Урядовий кур’єр».

Перший спецдозвіл вже виставлявся на конкурси Держгеонадр, проте не був реалізований через відсутність попиту. Відомство зберегло початкову ціну дозволу на Попаснянську площу на рівні 17,911 млн. грн. (гарантійний внесок – 3,582 млн. грн, вартість геологічної інформації – 608 тис. грн.).

Новосвітлівська і Селезнівска площі виставляються з нульовою стартовою вартістю і гарантійним внеском. Вартість геологічної інформації – 968 тис. грн. і 1,779 млн. грн. відповідно.

Стартова вартість дозволу на Давидівсько-Лелюхівській площі встановлена на рівні 7,491 млн. грн. (гарантійний внесок – 1,498 млн. грн., вартість геологічної інформації – 254 тис. грн.). Стартова вартість дозволу на Старомізунську площу – 952 тис. грн. (гарантійний внесок – 0,19 млн. грн, вартість геологічної інформації – 469 тис. грн.).

Крім цього, відомство виставить на торги 29 серпня родовище сиенітів «Тернове» (Донецька обл., виставляється повторно), ділянка Південна Балаховського родовища графітових руд (Кіровоградська обл.), ділянка Лотатники джерел мінвод № 1,4-10 Моршинського родовища (Львівська обл .) та Зарічненського родовища мінвод (джерела № 3-6, Львівська обл.).При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами