ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Тренінги для підвищення продажів

бізнес-тренінгВсім підприємцям, які бажають успішно і плідно підвищувати продажі у своєму бізнесі, відомо, що послуги тренінг-менеджерів коштують дуже недешево. Тому після пари таких тренінг-заходів вони відмовляються від участі в них, тому що не бачать збільшення продажів. Насправді ж, потрібно пам’ятати, що будь-які навички потрібно не тільки вивчати в теорії, а й відпрацьовувати на практиці. Тренінги – це короткочасні заходи, які тільки дають своєрідний поштовх, допомагають визначити в якому напрямку продовжувати шлях до розвитку.

Після тренінгів не варто чекати дива. Далі в роботу повинні включатися глави відділів продаж і щодня відпрацьовувати вже зі своїми співробітниками навички продаж. Дії повинні бути доведені до автоматизму, тільки так можна з рядових сірих службовців виростити справжніх майстрів-продавців для яких користування кредитними картами точно вже не проблема.

Дуже часто керівникам робити це ніколи або вони просто елементарно лінуються займатися відпрацюванням у персоналу навичок продаж, або просто самі не вміють це робити. Вихід один – вчитися, спочатку самим, відвідуючи тренинги для руководителей в VEDA, а потім і внутрішньому персоналу.

Іншою причиною того, що продажі не підвищуються, може бути те, що пройшовши навчання, співробітник не хоче працювати старими методами, так як тепер знає більш ефективну методику, але працювати по ній поки що не виходить. Таку ситуацію потрібно трохи перечекати, щоб дати продавцям можливість самостійно адаптуватися до нових умов. Після цього ситуація виправиться. Щоб уникати спадів і постійно відпрацьовувати нові тактики продаж, необхідно час від часу освоювати нові методи.

Багато успішних підприємців, про яких всі чули або читали, поступають саме так. Можливо, саме в цьому прихований їхній секрет успішності.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами