ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як вибрати гарне креативне рекламне агентство?

рекламне агентствоУ наш час безліч фірм займаються рекламою. При цьому креативне агентство генерує ідеї, а рекламне – втілює їх у життя.

Прийнято вважати, що чим ширша спеціалізація рекламних агентств, тим краще для клієнта. Але насправді це не так. Деякі рекламні агентства, які спеціалізуються на різноманітних видах реклами: Інтернет, друк, радіо і телебачення, можуть не мати настільки широкий спектр технічного оснащення і не знати всі нюанси процесу, необхідного для успішної реалізації певного проекту. Через те, що кожний напрям у рекламній діяльності має певні особливості, то їх необхідно враховувати при запуску конкретної рекламної компанії.

Замовник повинен не забувати, що звертаючись до послуг креативного рекламного агентства, він матиме справу не з посередником, що просуває його бренд, а з повноцінною рекламною лабораторією по створенню певної реклами.

Підбір хорошого рекламного агентства – це завдання не на один день. Особливо, коли замовникові необхідна Продакшн-студія. Адже виробництво рекламних роликів – це тривала, серйозна робота. Для створення професійного відеоролика агентству потрібно спеціальне технічне обладнання і злагоджена робота співробітників студії. Багато замовників, перш ніж замовити рекламний ролик, часто замислюються про принципи, за якими має працювати хороша Продакшн-студія.

У хорошого агентства повинен бути власний сайт. При знайомстві з сайтом зверніть увагу, в першу чергу, на наявність портфоліо, яке включає роботи агентства. Професійні рекламні студії завжди дбають про своїх клієнтів, тому їх відеоролики можна не тільки переглянути, але й легко завантажити, уникаючи введення коду, капч і спливаючих рекламних вікон.

Якщо вам сподобалося портфоліо певного рекламного агентства, але ваш бюджет, виділений на рекламу, обмежений, не варто засмучуватися. Професійні фахівці постараються вкластися у визначений бюджет, уникаючи дорогих спецефектів і декорацій. Адже для будь-якого хорошого рекламного агентства, співробітники якого люблять свою роботу, кожен рекламний відеоролик – це улюблене творіння, і не має ніякого значення, який бюджет на нього виділено, головне – отриманий результат.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами