ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Весільні запрошення від компанії WeddingSoon – візитна картка вашого весілля

Весільні запрошенняВесілля – це привід зібрати всіх родичів і друзів, щоб вони змогли розділити з Вами Вашу радість.

Після того, як Ви призначите дату весілля, беріться за пошук варіантів виготовлення красивих запрошень на весілля.  Краще, якщо у Вас буде достатньо часу для вибору і відправки весільних листівок.

Вирішіть разом, якими мають бути Ваші запрошення.  Підберіть колір, дизайн, шрифт або декоративні елементи, які будуть доречні на Вашому весіллі.  Особливо це актуально, якщо Ви замовляєте запрошення ручної роботи.  У цій області вибір дизайну безмежний!  Підготуйте список гостей і текст запрошення, щоб захистити себе від довгого і виснажливого заповнення листівок від руки.

Ось декілька порад з вибору купівлі запрошень на весілля:

По-перше, обов’язково придбайте весільні листівки, не йдіть на поводу у стрімкого часу.  Можна, звичайно оповістити про Ваше весілля всіх по телефону, але це суперечить правилам хорошого тону.

По-друге, завчасно визначтеся з кількістю запрошених гостей.  Складіть список гостей, розподіливши їх попарно і сім’ями, так ви точно будите знати, скільки запрошень Вам потрібно замовити.

По-третє, підготуйте текст для друку у весільних запрошеннях.  Текст може бути як однаковим для всіх, так і різним для родичів і близьких друзів.  Можна підібрати класичний текст для всіх гостей.

Як правило, в агентствах, де продаються запрошення на весілля, існують приклади текстів.  Виберіть текст, який Вам сподобатися, шрифт і його колір.  Можливо, ви самі захочете скласти свій індивідуальний, найбільш доречний для Вашого торжества текст.  Оригінальності Вашим запрошеннями, зможе додати фотографія молодят.  Не забудьте в запрошенні на весілля вказати дату торжества, час церемонії одруження, вінчання та банкету, а, також, точні адреси всіх місць.

Якщо потрібно, відзначте номер столика для запрошеного гостя.

Весільний етикет вимагає, щоб листівки з запрошенням були розіслані гостям за один, два місяці до дати весілля.  Так, ви не поставите гостей у вузькі часові рамки для вибору вбрання і подарунка і не примусите міняти свої намічені плани.

Вручати запрошення потрібно особисто в руки кожному гостю.  Особливо урочисто і зворушливо це виглядає, якщо Ви вручаєте запрошувальні листівки у вигляді сувоїв або ексклюзивно оформлені весільні листівки.

Елегантне і стильне запрошення налаштує Ваших гостей на атмосферу чудового свята!При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами