ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Світова нерухомість: прогнози і тенденції

прогноз цін на нерухомістьСвітова нерухомість на сьогоднішній день знаходиться як ніколи в центрі спорів та дискусій.

Над проблемою виявлення тенденції до зростання або зниження цін працюють багато фахівців світового ринку нерухомості. На сьогоднішній день експерти проаналізували ситуацію і зробили деякі прогнози з урахуванням економічних процесів і політичної ситуації.

Але, на жаль, однозначної тенденції виявлено не було. Було доведено те, що ціни на нерухомість в 2013 році можуть впасти приблизно на сорок відсотків у більшості міст світу. Найбільше тенденція до зниження цін на житло буде спостерігатися в країнах Азії, таких як Шанхай, Гонконг, Мумбаї. Також у список цієї негативної динаміки потраплять і міста Європи, наприклад, Мадрид, Абруццо, Женева, Кіпр.

З іншого боку, в таких країнах, як США, Франція, Німеччина, Великобританія, Іспанія, Люксембург, ціни на житло можуть з такою ж динамікою вирости. Це прямо пов’язане зі станом економіки, її підйомом, малою кількістю пропозицій і величезним числом іноземних інвесторів. Саме через великих інвесторів зростають ціни на житло в Парижі, Берліні, Москві, Лондоні і Куала-Лумпурі. Серед цих міст особливо виділяється Пекін, передбачається, що він може вийти переможцем у гонці за найдорожче житло. Ціни в цьому мегамісті зростуть на десять відсотків. В Україні спостерігається неоднозначна ситуація. Ціни можуть впасти від 5 до п’ятнадцяти відсотків.

Фахівці підрахували, що всього лише близько тринадцяти відсотків міст світу не будуть помічені в коливанні цін.

Через те, що з кожним днем мільйонерів стає все більше (вже на 2020 рік припускають, що їх кількість подвоїться), попитом буде користуватися елітне житло. Це створює умови для формування особливого ринку, зі своїми особливими покупцями і призначеним спеціально для них товаром. Можна сказати, що багато людей і заробляють свої мільйони, вкладаючи свої інвестиції в нерухомість.

Прогноз експертів ясний, але вплинути на його зміни легко можуть стихійні лиха, наприклад, різке зниження попиту на елітну нерухомість у Таїланді, нестабільна політична ситуація (у цьому списку Африка і Росія), штучне падіння цін (може бути в Пекіні). Такі проблеми, як інфляція, заборгованість, зростання процентних ставок не сильно впливають на ринок світової нерухомості.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами