ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як почати заробляти на Forex?

грошіДехто вважає, що заробіток на форекс – це простий спосіб отримати гроші, але це не так.  Хоча, якщо ви успішні і хоча б трохи талановиті, то варто спробувати подвоїти свої вкладення за день.  Але для цього потрібно докласти зусиль.

Що ж для цього потрібно?

1.  Вихід у мережу Інтернет.  З давніх часів покупки на ринку форекс не відбуваються по телефону або безпосередньо на біржі, у залі.  Тепер заробляти на форекс, користуючись мережею – звичайне явище.  І тут є велика кількість плюсів: покупки відбуваються моментально, не потрібна особиста присутність, можна торгувати з дому в будь-який час (поки доступна сесія), перед очима є потрібна інформація, можна використовувати спеціальні програми, в яких є необхідні інструменти, а також необхідні ресурси, де можна набратися досвіду і знань, наприклад.

2.  Склад розуму аналітичного типу. Як не дивно, але розум, дійсно, потрібен.  Оскільки це не просто «вгадування», а складний процес, в якому слід враховувати багато факторів, отримувати необхідну економічну інформацію, знайомитися з новинами, і, природно, все це ретельно аналізувати.

форекс для начинающих3.  Комп’ютер, в якому повинно бути встановлено спеціальне програмне забезпечення, яке можна завантажити і встановити з сайту брокера.

4.  Первинні вкладення.  Деякі люди помилково припускають, що для заробітку на цьому ринку потрібно багато первинних вкладень.  А як же насправді?  Для початку достатньо 100 $, оскільки існує кредитне плече.

5.  Спокій і зосередженість.  Не дивуйтеся, холоднокровність просто необхідна на форексі.  Найчастіше поведінка ринку буває не такою, як ви думали, серце починає прискорено битися долоні потіти, волосся сохнути, а ви намагаєтеся швидше закрити операцію, щоб уникнути втрати своїх кровних.  Але після цього з сумом і гіркотою помічаєте, що крива змінює напрямок і направляється в потрібну сторону.  Що тут можна сказати?  Так, ви поспішили, а це всього лише звичайна корекція перед ростом.  Не втрачайте впевненість і спокій!

6.  Час для навчання.  Після реєстрації в якості партнера, вам надається комплект продукції з рекламою: промо-тексти, банери, в яких вказаний ваш індивідуальний ідентифікатор.  Все це можна викладати на вашому веб-сайті, в блогах, рекомендувати знайомим, друзям і т.п.

Запасіться терпінням і починайте заробляти гроші на ринку форекс!При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами