ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Хто відповідатиме за дітей?

дітиПісля трагедії в кримському санаторії “Юність”, коли десятирічна дівчинка, що відпочивала там, загинула через обвалення аварійного балкона, багато батьків задаються одним і тим же питанням: чим я ризикую, відправляючи дитину до табору?

На жаль, у нас після таких трагедій тільки і вміють створювати комісії, а потім тихо спускати справи на гальма.

Але ж всі ці дитячі табори і санаторії мають проходити перевірки перед початком сезону. Принаймні ще в середині травня прем’єр-міністр Микола Азаров доручив провести тотальну перевірку готовності всіх таборів і будинків відпочинку для дітей. Через тиждень йому повинні були доповісти про її результати. Думаю, що і цей табір з аварійними балконами її успішно пройшов, раз у ньому заселили дітей.

Вищим чиновникам часто не показують реальну картину, яка є в дитячих таборах і санаторіях. Їх возять тільки по зразково-показових закладах типу “Артек”. Повірте, крім нього, є й інша Україна.

Провалені дахи будівель і вибите скло – це не картинка з комп’ютерної гри про ядерну катастрофу. Це всього лише один з діючих корпусів дитячого табору під Києвом.

Я розумію, що у міністрів немає часу інспектувати кожен дитячий санаторій. Але якби хоча б кілька профільних чиновників витратили частину свого робочого часу не на наради в кабінетах, а на реальні візити, то школярка, швидше за все, була б сьогодні жива.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами