ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Основні правила оформлення каталогів продукції для підприємств

оформлення каталогівДрук каталогів – мабуть, найкращий спосіб презентації продукції або послуг компанії.  Розміщення інформації в каталогах добре відображає її зовнішній вигляд і описує характеристики продукції. Друк каталогів користується популярністю, оскільки вони зручні в користуванні – все систематизовано, барвисто і зручно структуровано.  Крім цього, повнота інформації – це відмінна риса каталогів.

Друк каталогів здійснюється у два етапи:

Попередня обробка – дуже важливий етап. В його процесі необхідно обумовити дизайн каталогу, підібрати ідеальні варіанти розміщення графічної і текстової інформації.

Друк каталогів – не менш трудомісткий етап виготовлення каталогів.  Від того, яке обладнання і матеріали використовувалися у цьому процесі, залежить результат всієї роботи.

Саме тому для друку каталогів потрібна наявність якісних матеріалів і сучасне обладнання.  Печать каталогов – трудомісткий процес, що вимагає особливих навичок.  Тут є свої особливості і специфіка.  Створення та друк каталогу пов’язане з вирішенням багатьох завдань: опрацювання структури дизайну, визначення кількості інформації, графіки, фото та інше.  У результаті має вийти продукт, який перетворить потенційних споживачів у постійних клієнтів – каталог.

Друкуючи каталоги, не забувайте основні правила:

  • витримуйте каталог в одному стилі;
  • довірте дизайн і верстку каталогу професіоналам;
  • розбавляйте інформацію каталогу зображеннями, не переборщіть з текстами;
  • кожен каталог – унікальний (каталог взуття повинен відрізнятися від каталогу будматеріалів);
  • каталог зустрічають по обкладинці – не забувайте про це!


При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами