ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Інвестиції в нерухомість на Кіпрі

КіпрОснова інвестицій в нерухомість – вкладення грошових коштів у придбання нерухомого майна та його подальший перепродаж або використання. Постійно зростаючий попит на нерухомість на Кіпрі збільшує її вартість і тим самим забезпечує прибутковість вкладень.

Купівля нерухомості в цій країні – альтернатива банківському вкладу, участі в пайових фондах, а також купівлі квартири або будинку в Україні.

Людям, у яких немає часу управляти своїм капіталом, допоможуть девелопери на Кіпрі. Вони візьмуть на себе оформлення кредиту, допоможуть вирішити питання, які пов’язані з купівлею нерухомості, а також інші фінансові та юридичні питання. Купувати нерухомість доцільно, використовуючи банківські кредити, які видають під низькі відсотки. Така схема інвестування забезпечить збільшення доходів, при цьому дане зростання буде більше, ніж зростання цін на квартири.

Придбання нерухомості в інвестиційних цілях, як правило, здійснюють на першому етапі будівництва, коли початкова вартість низька, а темпи зростання вищі, ніж у вже готових об’єктів. Планований продаж буде здійснений приблизно через два роки. Таким чином, загальна прибутковість складе близько 76%.

Останнім часом зростання вартості нерухомості на Кіпрі становить приблизно 15%. Таких умов, які пропонуються в цій країні, не можливо знайти ні в одній європейській країні. Крім того, сьогодні можна з упевненістю говорити про високу якість життя на Кіпрі. Його вступ до Євросоюзу зіграв свою роль в розвиток острова і зробив Кіпр ще більш привабливим для закордонних інвесторів.

Багато агентств нерухомості Кіпру рясніють заголовками про придбання апартаментів і вілл і обіцянками здати їх потім в оренду. Багато людей купуються на такі хитрощі не знаючи елементарних правил, і тому можуть потрапити у неприємну ситуацію, коли їх нерухомість простоює довгий час порожнньою, а орендодавці не поспішають туди вселяться. Якщо Вас цікавить оренда нерухомості на Кіпрі, потрібно ретельно підходити до вибору агентства нерухомості в яке ви звертаєтеся, а також знати особливості здачі нерухомості Кіпру в оренду.

Для тих хто хоче купити нерухомість на Кіпрі з метою подальшої здачі її в оренду, співробітники компанії «Simila Cyprus» порекомендують найбільш прибуткові об’єкти: квартири, вілли, таунхауси, розкажуть про всі можливості отримання прибутку, а також допоможуть здати ваші апартаменти в оренду. При укладанні договору купівлі-продажу нерухомості через «Simila Cyprus» компанія повертає вартість квитків до Кіпру в дві сторони.
аренда недвижимости на Кипре, купить недвижимость на КипреПри використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами