ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Готель чи «квартира на добу»? Що вибрати?

квартира на добуПитання ночівлі є більш ніж актуальним для тих, хто приїхав з іншого міста з туристичними або робочими цілями. Слід зазначити, що сьогодні немає ніяких особливих проблем в Україні та інших країнах світу з тим, щоб з достатнім комфортом відпочити і набратися сил напередодні чергового дня. До послуг приїжджих гостей сьогодні широкий вибір готелів, а також індивідуальні підприємці, що пропонують в добову оренду квартири. Які є переваги у першого і другого варіанту? На чому ж зупинитися?

Для початку скажемо, що якщо ви відправляєтеся в закордонну поїздку, то слід зупинитися в готелі. При цьому навіть якщо ви обмежені у фінансових коштах, то завжди можна знайти недорогі міні-готелі. За кордоном зв’язуватися з подобовою орендою не рекомендується через мовний бар’єр і цілий ряд інших тонкощів. У той же час в межах Україниї і країн СНД подібний варіант є досить поширеним і, часом, досить вигідним. Отже, в чому ж переваги і недоліки кожного з цих варіантів?

Для початку слід розуміти, що орендована квартира дозволить відчути справжнісінький домашній затишок, який вам не зможе дати готель. Пов’язано це з тим, що зазвичай в готелі знаходиться ресторан і постояльці можуть гуляти протягом всі ночі. Втім, в цей же час у готелі значно більш безпечно, оскільки є служба безпеки, що працює цілодобово, якій під силу якщо не запобігти злочину, то, як мінімум, вчасно викликати поліцію.

Перевагою орендованої на добу квартири є те, що гості її можуть відвідувати в будь-який час, а в готелі ж ночами можуть знаходитися тільки постояльці, що запобігає можливості довгих бесід в номері з давніми друзями.

Якщо Ви плануєте відвідати місто Харків і вирішете зупинитись в орендованій квартирі, то скористайтесь послугами агенції «Kharkov For Rent», яка пропонує комфортні квартири в Харкові подобово за прийнятними цінами. В компанії діє гнучка система знижок у випадку довготривалої оренди. На сайті представлені лише реальні фото апартаментів. Всі квартири подобово в Харкові обладнані сучасною побутовою технікою, з хорошим ремонтом. Компанія надає всі необхідні звітні документи. Агенція працює на ринку з 2001 року і має хорошу репутацію.

Що стосується недоліків орендованої квартири, то слід, в першу чергу, виділити необхідність самостійного прибирання в приміщенні в тому випадку, якщо ви проживаєте протягом тривалого проміжку часу, що може бути досить суттєвою проблемою. Крім цього при прояві якихось несправностей з сантехнікою, системою опалення і так далі їх рішення значно затягується і зазвичай доводиться шукати новий нічліг самостійно, що не дуже зручно. У готелі же рішенням всіх питань буде займатися адміністрація і співробітники, що знаходяться в будівлі цілодобово.
квартиры в харькове посуточно, квартиры посуточно в харьковеПри використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами