ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Переваги контейнерних перевезень

контейнерні перевезенняЯк показує статистика, не дивлячись на кризу, щодня зростає тенденція збільшення процентного співвідношення перевезень товарів контейнерами, в порівнянні з іншими методами транспортування. Обсяг перевезень зростає також у міру будівництва сучасних мультимодальних майданчиків для контейнерів.

Термінали для такого роду доставок вантажу з’являються в кожному великому населеному пункті з кількістю жителів від півмільйона. Контейнерні перевезення наділені відчутними перевагами, які відсутні в інших видах. Найголовніше те, що не має необхідності в численних складських приміщеннях для зберігання товарів. Ви можете замовити послугу морських контейрерных перевезень на сайті www.mitridat.odessa.ua в транспортно-експедиторскій компанії “Митридат Одесса”.

Конструкція контейнерів включає в себе дах, значить, вантаж знаходиться у повній цілості. Не потрібно наймати вантажників, тому що всі роботи з перевантаження виконує спеціальний кран. Процес практично автоматизований, відповідно прискорюється доставка продукції у вказане місце. Зрозуміло, що умови навколишнього середовища ніяк не впливають на вантаж. Вигода відразу відчутна і без різниці яка продукція перевозиться, це можуть бути товари народного споживання, одяг, продукти харчування, побутова техніка, взуття. Якщо потрібно перевезти насипні вантажі, то для цих цілей транспортна компанія завжди виділить спеціальні контейнери. Для них використовується інша ефективна вигідна технологія.

Часто підприємства використовують недорогі контейнерні залізничні перевезення. Власники товарів поступово відійшли від жахливого способу навантаження продукції навалом. Намагайтеся тільки заздалегідь бронювати собі такий вид перевезення, тому що, на превеликий жаль, присутній невеликий брак рухомого спеціалізованого складу. Великотоннажні контейнери для залізничних перевезень вимагають наявність фітингових платформ. Їх кількість в транспортних компаній обмежена. Що стосується тарифікації, то вона перебуває під контролем у держави. А от інші види контейнерних перевезень, таких як авіаційні, морські й автомобільні мають ринкові тарифи.

Термінали і порти успішно оснащуються сучасним обладнанням і використовують передові технології для підтримки конкурентоспроможності. Відсутні постійні очікування розвантаження конейнерів, контейнеровози тепер не простоюють на рейді, відповідно не втрачається дорогоцінний час як раніше через досить низьку якість обробок суден. Виконуються планомірні програми розвитку контейнерних міжнародних перевезень.

Звертайтеся за допомогою у великі спеціалізовані транспортні компанії, які позбавлять вас від розгляду постійно мінливих прикордонних, митних правил, підготувавши попередньо грамотно всі супровідні документи на вантаж. Авіаційне перевезення контейнерів дорожче, ніж інші види, але якщо потрібно терміново доставити товар або продукція швидко псуються, то тут вже нічого не поробиш і необхідно використовувати такий зручний і швидкий вид транспортування.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами