ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Огляд сучасного ринку садової техніки в Україні

ринок садової технікиЗовсім недавно для того, щоб використовувати в особистих цілях жителі України могли собі дозволити лише мотопили Дружба або Парма. Тому можна сказати, що особливого вибору взагалі не було, і щасливі власники Дружби могли всього лише з гордістю користуватися своїм інструментом.

Але в сучасному світі, де є не тільки дуже великий вибір садової техніки, але і різні виробники, споживачеві буває складно визначитися з вибором інструменту. Тому, що виробники певних марок завжди представляють певну категорію клієнтів і робіт, при випуску будь-якої техніки для лісу і саду. Посетите магазин садовой техники и Вы сможете купить лучшую технику от компании “Лес и Сад”.

На ринку є продукція як виробників, які вже давно відомі. І такі маловідомі, такі як OLEO-MAC, але, незважаючи на те, що цей виробник став випускати садову техніку відносно недавно, вироби випущені компанією стрімко завойовують світ.

На даний момент OLEO-MAC, ця компанія, яка випускає якісну садову техніку на будь-який смак, незважаючи на те, що вона з’явилася всього лише в 1992 році в результаті об’єднання двох великих компаній, які займалися виробництвом садової і лісозаготівельної техніки. Сьогодні це досить відома фірма, і з кожним днем до неї звертаються все більше споживачів, тому, що вся продукція компанії якісна і недорога.

Також цілком якісну садову техніку виробляє і німецька фірма SOLO, яка була заснована в 1942 році. Це фамільна компанія, і тому цей бренд дуже сильно дорожить своєю репутацією на ринку. Завдяки цьому вся техніка, яка випускається компанією SOLO незмінно високої якості. Більше того, ця компанія має такі виробничі потужності, які дозволяють їм тестувати і розробляти нові моделі садової техніки. Тому вироби цієї торгової марки стабільно оновлюються і модернізуються.

Коли мова заходить про садову техніку, звичайно, завжди хочеться згадати і торгову марку HUSQVARNA, тому, що на сьогоднішній день на території нашої країни це найвідоміша і найшанованіша садова техніка. Компанія HUSQVARNA була заснована в 1969 році на території Швеції, і на сучасному етапі основні виробничі бази компанії знаходяться саме в цій країні.

Вся продукція компанії проходить ступінчасту багаторазову перевірку, тому всі вироби виходять якісними і надійними. На сьогоднішній день HUSQVARNA – це світовий лідер в області виробництва садової та лісозаготівельної техніки. Головний секрет успіху компанії – це незмінна турбота про кінцевого покупця, якому і належить працювати на створеному ними обладнанні.

Сьогодні придбати садову техніку HUSQVARNA дуже просто, тому, що для жителів України працює їхній офіційний представник. Замовити продукцію можна на сайті. При цьому ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що купуєте саме оригінальну продукцію.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами