ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Віддалений бухгалтер

бухгалтерНа сьогоднішній день раціональна і грамотна організація ведення справ є ключем до успіху. В незалежності від форми організації, не залежно від того чи це індивідуальний підприємець, чи товариство з обмеженою відповідальністю, грамотне і точне ведення податкового та бухгалтерського обліку необхідно всім. Так, ще 15 років тому дана задача мала тільки одне рішення, яке полягає у прийнятті до штату підприємства бухгалтера. Сьогодні для багатьох фірм здасться розкішшю приймати в штат ще одного співробітника. Тому що крім виплати йому заробітної плати керівник повинен організувати робоче місце нового співробітника, придбати програмне забезпечення, оплачувати співробітникові відпустки, поїздки на семінари для бухгалтерів, декретні або лікарняні. Навіть для великих організацій такі витрати є значними.

На сьогоднішній день крім набору фахівців у штат підприємства можна скористатися бухгалтерськими та консультаційними послугами, які надають спеціалізовані обслуговуючі компанії. Дані компанії займаються, як правило, веденням бухгалтерського обліку індивідуальних підприємців і ТОВ. Сьогодні бухгалтерські послуги, а також податкові послуги є найбільш оптимальним і ефективним способом організації та ведення обліку на підприємствах. Причому ціни на бухгалтерські послуги приємно здивують, так як вони набагато нижчі за витрати, які понесе підприємство в разі утримання штату бухгалтерії.

А для керівників фірм, які не хочуть, або не в змозі витрачати кошти на бухгалтерські послуги є два варіанти. Перший полягає в наймі приватного бухгалтера, а другий варіант полягає у зверненні до бухгалтерської компанії, що надає бухгалтерські послуги за допомогою аутсорсингу. Варто відзначити, що другий варіант є найбільш вигідним і надійним. Це пояснюється тим, що приватний бухгалтер, як правило, сам здійснює ведення бухгалтерського обліку відразу для декількох фірм. А це може негативно вплинути на якість послуг через нестачу часу.

Сьогодні аутсорсинг бухгалтерських послуг здійснюють компанії, що мають у себе штат справжніх професіоналів, які мають багатий досвід роботи і володіють високим рівнем кваліфікації в області бухгалтерського обліку. Фахівці подібних компаній ведуть бухгалтерський облік, як у повному обсязі, так і частково, в залежності від побажань замовника. Навіть якщо організація має у своєму складі головного бухгалтера, то замість того, щоб наймати йому помічника, розумніше звернутися в спеціалізовану обслуговуючу компанію, яка надасть допомогу на вищому рівні з будь-якого питання бухгалтерського обліку.

Сьогодні аутсорсинг бухгалтерського обліку популярний у всьому світі і дана сфера послуг дуже швидко і ефективно розвивається. Сьогодні велика кількість компаній надають бухгалтерські послуги, які забезпечать своїм клієнтам якісне обслуговування. Саме звернувшись до таких компаній, фірма помітно мінімізує податкові ризики, значно підвищить якість ведення обліку та звітності, а так само пристойно заощадить, так як ціни на бухгалтерські послуги порівняно з наймом штатного співробітника дуже символічні.

——————–

Если Вас интересуют курсы 1С на Печерске, бухгалтерские курсы или курсы для начинающих бухгалтеров, то обращайтесь в ООО «РУССНА».При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами