ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Японці створять одномісний міні-вертоліт

міні-вертолітКорпорація Hirobo Electric Corporation обіцяє випустити на ринок революційний транспорт – електричний одномісний міні- вертоліт, здатний літати з пасажиром зі швидкістю 100 км / год.

Втілити мрію про автомобіль, здатний літати погрожують нікому не відомі компанії, які швидко зникають, так і не зумівши сконструювати нічого практичного. На сей раз про створення компактного літального засобу заявила серйозна вертольотобудівна корпорація Hirobo зі штаб-квартирою в Хіросімі. Вона продемонструвала прототип цього пристрою.

Макет майбутнього міні-вертольота був виставлений на Міжнародній аерокосмічній виставці в японському місті Нагоя. За словами президента Hirobo Котаро Матсузакі, його компанія інвестувала 10 млрд. ієн (125 млн. $), щоб подібні транспортні засоби стали використовуватися для особистих польотів.

Основним призначенням міні-вертольотів Hirobo називається транспортування при аваріях і лихах. Компанія планує виробляти два види цих вертольотів: безпілотний – вартістю 10 млн. ієн (125 тис. $) і одномісний, вартістю 30 млн. ієн (375 тис. $). Безпілотні моделі можуть використовуватися для термінового транспортування матеріалів, таких як людські органи або кров.

Міні-гелікоптери Hirobo зможуть розганятися до 100 км / год і літати без дозаправки протягом 30 хв. Вони працюватимуть на електромоторі, що може зробити їх корисними для проведення рятувальних операцій. Тихий звук мотора дозволить пілоту знаходити людей, що кличуть на допомогу.

Випустити міні-гелікоптери в продаж Котаро Матсузакі розраховує в 2021 р. Компанія більше побоюється юридичних, а не технічних труднощів. Згідно з прогнозами Hirobo, на те, щоб отримати дозвіл на використання міні-вертольотів в Японії, потрібно від двох до чотирьох років. Перспектива використання міні-вертольотів для порятунку людей радує, але багатьох турбує той очевидний факт, що застосування їх в якості міського транспорту несе неабияку загрозу для життя людей та інфраструктури

В даний час на ринку можна знайти бензинові одномісні вертольоти вартістю від кількох тисяч доларів, а також інструкції про те, як самостійно сконструювати такий апарат на основі мотора з бензопили. Проте зручність і безпека цих транспортних засобів залишається на вкрай низькому рівні.

Найвідомішим з одномісних міні-вертольотів випускається японською компанією Gene апарат GEN H-4. Це літальний пристрій вартістю близько 60 тис. $, що складається всього лише з сидіння, шасі і двох 4-метрових гвинтів, що обертаються в протилежні сторони. Бензинові двигуни GEN H-4 здатні розганяти вертоліт до 90 км / год і працювати без дозаправки протягом 30 хв.

——————–

Если Вас интересует недорогая фото-, видеотехника или бытовая техника, то в интернет-магазине Фото гид заказать Вы можете любые товары по низким ценам.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами