ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як вибрати агентство нерухомості?

ціни на нерухомістьНезалежно від того, що питання “як вибрати агентство нерухомості” постійно обговорюється як самими споживачами, так і пресою в ЗМІ, але чіткого рецепта, який би гарантував відмінний результат, до цих пір не знайшли. Тому при пошуку агентства нерухомості необхідно бути обережним.

При виборі того чи іншого агентства нерухомості необхідно звернути особливу увагу на деякі моменти:

Репутація. Як правило, репутацію можуть підтвердити: родичі, друзі або знайомі, які використовували послуги даного агентства. У такому випадку завдання вибору агентства значно спрощується. Але варто пам’ятати, що послуги, які задовольнили вашого знайомого, можуть не влаштувати вас, адже у кожної людини уявлення про кваліфікацію, професіоналізм і майстерність свої. Тому не варто посилатися на одні рекомендації, треба придивитися до агентства уважніше.

Реклама агентства. Надійне агентство піклується про свій імідж, тому чималенькі кошти витрачає на рекламу в ЗМІ, адже знайомство з агентством починається саме з реклами.

Досвід агентства. Чим більше часу агентство працює на ринку нерухомості, тим більше йому можна довіряти. Професійними в області нерухомості вважаються агентства, які працюють на ринку не менше п’яти років.

Наявність сертифіката. У 2002 році скасували ліцензію і ввели сертифікат на здійснення ріелторської діяльності. Сертифікат – це справа добровільна, але всі великі агентства мають сертифікат, як свідчення того, що вони надають якісні послуги відповідно до чинного законодавства. Крім того, сертифікат отримують тільки ті агентства, які застраховані від професійних помилок.

Офіс. Обов’язково при виборі агентства нерухомості потрібно відвідати їхній офіс. Необхідно звернути увагу на те, де знаходиться офіс і як він оснащений технічно. Агентство, яке давно на ринку, має свої філії у всіх районах міста, і всі вони забезпечені сучасною оргтехнікою.

Документація. Обов’язково попросіть агентство показати документи, які дозволяють підприємницьку діяльність, а якщо це філія, тоді ксерокопії таких документів. Якщо прохання викликало негативну реакцію, такому агентству не слід довіряти. Подивіться, чи є у агентства професійні грамоти, нагороди тощо.

Послуги. При використанні послуг агентства нерухомості потрібно ще звернути увагу на спектр надаваних ними послуг, такі як оренда офісу від власника, оренда офісу без посередників, комерційна нерухомість в оренду та інше. Великі агентства, крім стандартних операцій з обміном, купівлею і продажем житла, так само надають допомогу з операціями проведеними з нежитловими приміщеннями, вступом у спадок, приватизацією, орендою нежитлових приміщень і т.п.

У штаті агентства повинен бути юридичний відділ, який допоможе відстежити всі складні моменти і допоможе їх виправити.

Беручи до відома всі перераховані вище моменти, вам буде набагато простіше серед безлічі агентств вибрати щось одне, де вам нададуть якісні, професійні і найважливіше – безпечні послуги.

А якщо ж Ви все таки вирішили здійснити операцію з нерухомістю без посередників, то для Вас існує сайт SoCan недвижимость без посредников! З допомогою цього сервісу Ви без проблем зможете знайти оголошення про продаж квартир від власників у місті Донецьк.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами