ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Короткострокові кредити та їх різновиди

як заробити грошіНазва «короткостроковий кредит» говорить сама за себе: короткостроковий – значить, на короткий термін. Як правило, термін цей – до 1 року (ну, дуже рідко, до двох).

Короткострокові кредити досить привабливі своїми лояльними умовами видачі, а саме мінімальним пакетом документів і мінімальним терміном розгляду заявки. Найчастіше такі позики видають навіть без довідок про доходи та без будь-якого забезпечення. До того ж, за дострокове погашення короткострокових кредитів банки не беруть комісію.

Основний недолік таких кредитів – це підвищена відсоткова ставка. Адже кредитним організаціям просто невигідно видавати позики на короткий термін та ще й під невеликі відсотки .

Банки видають короткострокові кредити в основному лише «перевіреним клієнтам», наприклад, таким, які мають відмінну кредитну історію, отримують заробітну плату на рахунок в банку і т.п.

Поширені види короткострокових кредитів:

1. Овердрафт. Це певний ліміт коштів, в рамках якого можна «йти у мінуси» у своєму рахунку. При найближчому надходженні коштів на рахунок клієнта кредит та відсотки за його користування відраховуються. Він може бути оформлений як юридичній особі, так і фізичній. Овердрафт оформляється кредитним договором.

2. Короткострокові кредити під забезпечення оборотних коштів (виручка, товари в обороті). Вони пропонуються юридичним особам на ринку банківських послуг.

3. Найвідомішим видом короткострокового кредитування є кредитна картка. Залежно від надійності та платоспроможності клієнта банк визначає ліміт картки. До речі, за умови збільшення платоспроможності, хорошої кредитної історії або активному користуванні такою картою банк може збільшувати ліміт (навіть якщо ви його про це не просили).

4. Останнім часом в Україні стали популярними короткострокові позики. Вони видаються під дуже високий відсоток і на дуже короткий термін – в основному на місяць. Оформляються вони теж в рекордно мінімальні терміни – за одну годину. Багато кредиторів розміщують оголошення в інтернеті з фразою “дам в борг” в яких пропонують заповнити заявку онлайн, і протягом дня гроші надійдуть на ваш рахунок (при схваленні заявки, звичайно ж). Для того, щоб оформити таку позику, необхідно бути повнолітньою людиною з постійним заробітком і мати банківський рахунок.

Якщо при отриманні заробітної плати ви не зможете погасити позику, термін кредитування можна продовжити при внесенні певної плати кредитору. Такі позики називають ще «грошима до получки», «авансом до зарплати» і т.п. Отримати таку позику дуже реально і зручно, але процентні ставки тут дуже високі. Тому якщо вам потрібні гроші, але потерпіти кілька днів ще можна, спробуйте все-таки оформити будь-який інший вид кредиту.

Сьогодні короткострокове кредитування, навіть незважаючи на свою досить високу процентну ставку, набуває великої популярності в Україні. Адже зручність і швидкість оформлення є тут головними перевагами. За допомогою такого кредиту можна придбати, наприкладПри використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами