ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Ринок електронних сигарет майже не регулюється

Ринок електронних сигаретРинок електронних сигарет, що привертає останнім часом значні інвестиції, поки практично не регулюється ні в США, ні в Європі. Міністри охорони здоров’я країн ЄС повинні обговорити можливість прирівняти електронні сигарети до товарів медичного призначення.  Європарламент, втім, виступає за набагато більш м’яке регулювання.

Якщо верх здобудуть міністри охорони здоров’я, то виробники електронних сигарет будуть змушені проводити клопітке і дороге тестування впливу на організм людини своїх виробів.  Європарламент пропонує куди більш м’яке регулювання.

Електронні сигарети стають все більшим бізнесом.  Багато виробників традиційних сигарет, які страждають від жорсткого регулювання галузі, вкладають кошти в розробку і виробництво безнікотинових пристроїв для курців.

——————–

Если вас интересуют электронные сигареты Донецк, то обратите внимание на Бренд из Японии Denshi Tabaco который занимает лидируещие позиции на рынке.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами