ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Роздільна здатність відеореєстратора – яку вибрати?

відеореєстраторЗ кожним днем вибирати реєстратор стає все важче і важче.  При покупці люди просто плутаються.  Вони перестають шукати / вибирати. В результаті чого, купують найдешевшу модель автомобільного реєстратора або взагалі відкладають покупку на потім.

За останній рік ринок автомобільних відеореєстраторів виріс, а кількість моделей представлених покупцеві збільшилася як мінімум у 20 разів.

Все тому, що кожен хоче «вийти» на ринок зі своїм товаром і успішно його просувати!

Що ж таке взагалі відеореєстратор?

Це зменшена відеокамера, яка складається з об’єктива, матриці, відеопроцесора, карти пам’яті, екрану і корпусу.  Також хотілося б нагадати, що існують моделі відеореєстраторів без екранів, ще існує видеорегистратор с gps.  Але з цього приводу можна довго сперечатися, потрібен екран взагалі чи ні.

Головною родзинкою автомобільного відеореєстратора – це циклічний запис, тобто  немає необхідності вручну звільняти місце для відео, якщо карта пам’яті заповнилася. Відеореєстратор пише фрагментами (окремими файлами) за 2/5/10/15/30 хвилин (залежно від моделі реєстратора та його налаштування) при цьому старі записи видаляються, звільняючи місце для нових.  Найбільш стандартний комплект – це сам відеореєстратор, кріплення на скло (присоска), інструкція, зарядка автомобільна, USB кабель, акумулятор (якщо він знімний).

Параметри

Зараз кожен виробник намагається випускати максимально часто нову модель реєстратора, оновлюючи корпус, додаючи нові функції, виправляючи помилки минулих моделей.  Але не дивлячись на це все, основна функція пристрою – бачити і записувати – не змінюється.

Тепер про головне: роздільна здатність (дозвіл) – саме від цього параметра залежить якість картинки.

Зробимо маленьке уточнення, що таке дозвіл: це параметр, який певним чином впливає на деталізацію і якість відео, яке записується і впливає на читабельність номерів автомобіля.  Чим дозвіл більший, тим якісніша картинка.

Дозвіл 640 * 480

Такий дозвіл мали найперші автомобільні відеореєстратори.

Надалі з’явилося програмне збільшення (інтерполяція), але така функція тільки погіршувала картинку.

Зараз моделі з таким параметром називають фейки (fake) і встановлюють на дешеві копії відеореєстратора.  Часто недобросовісні продавці «підсовують» саме такі реєстратори недосвідченим людям за ціною оригіналу…

Дозвіл 1280 * 720 (відеореєстратори 720p) або HD

Моделі з таким дозволом мають хорошу якість картинки.  Висока передача кольору і деталізація об’єктів.  Автомобільний відеореєстратор, який має такий дозвіл може побачити номер авто навіть з сусіднього ряду.  Головна перевага реєстраторів з такими параметрами – це співвідношення ціна / якість.

Дозвіл 1920 * 1080 (відеореєстратори 1080р) або FullHD

Такий дозвіл вважається на даний момент найкращим.  Відмінний кут огляду, шикарна передача кольору і т.д.  Відчуття, що картинка «жива».  Тут читабельність номерів на висоті.

Але такі реєстратори вимагають особливої ​​уваги до карт пам’яті.  Пристрої можуть не працювати з картами поганої якості (відвертий Китай) або картами, клас яких менший 6-го.  Пристроям з такою якістю зображення потрібен великий обсяг пам’яті.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами