ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як вибрати кадрове агентство для пошуку співробітників?

оплата праці в УкраїніПідбір персоналу – дуже серйозний крок у діяльності будь-якої фірми, тому його не можна доручити першому ліпшому кадровому агентству.

Послуги кадрових агентств з пошуку персоналу останнім часом стають дуже популярними серед власників фірм усіх розмірів.  І дійсно, співбесіди тільки з тими шукачами, хто спочатку отримав схвалення професіонала по ряду критеріїв, значно економить час роботодавця, зберігає його душевну рівновагу і підвищує ймовірність того, що новим співробітником стане по-справжньому компетентна і дисциплінована людина.  Але попит на послуги агентств породжує пропозицію, і тому їх стає все більше і більше.  Це означає, що потрібно вміти з великої кількості пропозицій про співпрацю вибрати оптимальну.  Зробити це можна, керуючись певним алгоритмом.

1. Вивчення інформації, що знаходиться у відкритому доступі.  Всі агентства з підбору персоналу зацікавлені в притоці клієнтів і розміщують в Інтернеті або друкованих виданнях відповідну рекламу.  Дуже корисно ознайомитися з усією такою інформацією і звузити коло кадрових агентств до найбільш цікавих.

2. Збір відомостей про репутацію.  Практично кожна фірма має службу безпеки.  У даній ситуації її завдання – зібрати максимум відомостей про діяльність агентств, відгуків від тих роботодавців, хто вже наймав персонал з їх допомогою, і, зрозуміло, про непривабливі факти, які неможливо дізнатися безпосередньо.  Якщо ж у фірми немає власної СБ, то є сенс найняти для цієї мети фахівців з боку на підрядній основі.  Не варто шкодувати на це коштів, особливо, якщо в планах фірми довгострокова співпраця з агентством.

3. Вибір профілю агентства.  Залежно від цілей співпраці, можна вибрати рекрутерів, що спеціалізуються тільки на одній галузі, або багатопрофільне агентство, що здійснює підбір фахівців усіх рівнів і професій.

4. Ознайомлення з умовами.  Дуже важливо заздалегідь знати, як проводитиметься оплата послуг агентства, і від чого вона залежить.  Найбільш професійне рекрутинговое агентство, яке дорожить своєю репутацією, як правило, вимагає оплату тільки після того, як потрібний співробітник буде знайдений.  Якщо ж представник рекрутингового агентства веде мову про стовідсоткову передоплату, то вести подальші переговори безглуздо.  Тільки рекрутерам, які відповідають всім цим критеріям, можна довірити таку важливу процедуру, як підбір співробітників для фірми.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами