ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Чи варто вкладати вільні кошти у розташовану в Туреччині нерухомість?

нерухомість в ТуреччиніУ Туреччині на відпочинку обов’язково бувала велика частина наших співвітчизників. У цьому немає нічого дивного: згідно цифрам офіційної статистики, свою відпустку в цій країні у 2012 році провело 635 тисяч українців. Достатньо всього один раз побувати в розташованій на Близькому Сході державі, щоб назавжди в неї закохатися.

Мальовничі гірські схили, напрочуд гарна берегова смуга, безкрайня гладінь моря … В останні дні відпустки багато наших співвітчизників відверто не бажають виїжджати назад. Щиро дивуються вони після того, як дізнаються, скільки коштує нерухомість в Туреччині. Мова йде про відверто невеликі ціни, на порядок менші, ніж коштують аналогічні за площею і конфігурацією об’єкти в столичному і ряді інших регіонів. Дозволити собі придбати тут житло можуть не тільки олігархи – у багатьох наших співгромадян з’являється унікальна можливість зробити країну своїм другим домом.

У чому полягають причини привабливості розташованих на березі Чорного, Мармурового і Середземного моря котеджів, вілл, апартаментів, квартир у багатоповерхових будівлях? Володіючи ними, в країну можна прибувати в будь-який зручний час, присвячуючи відпочинку часу стільки, скільки цього насправді хочеться. Багато фахівців, які освоїли сфери високих технологій, проводять трудову діяльність у дистанційному режимі – в разі володіння власним «шматочком Туреччини», вони проводять тут весь спекотний період року.

Для багатьох з нас нерухомість в Туреччині (Анталія, Аланія Сіде, Бодрумі і ряд інших туристичних регіонів) виступає в якості сфери для вкладення вільної готівки. Нічого дивного і незвичайного в цьому немає: не будучи нікуди вкладеними, казначейські білети дуже швидко втрачають свій номінал, стрімко знецінюються під впливом інфляційних процесів. Після їх інвестування в квадратні метри готової будівельної продукції або земельні ділянки, грошові кошти миттєво перетворюються в дуже ліквідний актив. Грамотне розпорядження вільною готівкою дозволяє не тільки захистити її від знецінення, але і набагато збільшити фінансову міць. Весь той час, поки власники нерухомості відсутні в країні, приміщення можна з вигодою здавати в оренду. На виручені гроші вдається оплачувати комунальні рахунки – витрати на утримання власності за межами України, таким чином, можна реально оптимізувати.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами