ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як отримати високооплачувану роботу?

зарплатаКожна людина прагне дістати високооплачувану роботу, проте мало знайти гідне місце – треба вміти домовитися про оплату.

Спочатку, як правило, роботодавець призначає ставку виходячи з бюджету підприємства, оцінки значущості Вашої майбутньої посади та інших критеріїв, що стосуються внутрішньої політики підприємства, але, незважаючи на все це, ще на етапі співбесіди заробітна плата може бути встановлена ​​вища і кожна людина, яка прагнути до великих заробітків, повинна про це знати. Будь-який керівник прекрасно розуміє прагнення інших мати високу зарплату і готовий до того, що Ви попросите про підвищення ставки, тому спочатку Вам пропонують занижену оплату.

Що необхідно взяти до уваги при обговоренні даного питання?

1. Роботодавець обов’язково запитає Вас про бажану Вами заробітну плату. Не соромтеся назвати найвищу суму з тих, які Вам коли-небудь пропонували. Вкажіть, що це рішення буде базуватись на інших пропозицій, які вже є або надійдуть найближчим часом. Однак, дотримуйтеся обережності, інакше роботодавець вирішить, що це – шантаж.

2. При бажанні можете погодитися на випробувальний термін, після закінчення якого, Ви ще раз обговорите питання про заробітну плату.

3. При обговоренні зарплати виходите з своїх бажань і потреб, витрат, які Ви щомісяця несете.

4. Бажано до цього часу мати кілька пропозицій про роботу, щоб Ви могли вибрати більш вигідний варіант. На жаль, таке зустрічається рідко, тому на співбесіді варто поводитися так, щоб роботодавець зрозумів, що його пропозиція не єдина, а значить, Ви – цінний співробітник.

5. Дайте зрозуміти, що Ви готові влаштуватися на даному підприємстві на іншу посаду. При цьому, обговорюючи зарплату, виходите з середньої оплати за даною спеціальністю. Якщо роботодавець не готовий платити Вам суму, на яку Ви розраховуєте, ввічливо попросіть час на обдумування цієї пропозиції. Це змусить його подумати про те, що Ви цінні і маєте інші варіанти. Роботодавець буде більше поважати Вас і цінувати, якщо подумає, що інші компанії також потребують Ваших послуг.

6. Примусьте роботодавця повірити, що Ви не просто випадковий перехожий, а саме той, хто їм потрібен. Для цього покажіть, що Ви хочете працювати саме в цій компанії і бути їй корисним.

7. Говорити на співбесіді потрібно чітко і твердо. Це змусить повірити, що Ви – професіонал, виконавчий і відповідальний. Коли керівник компанії це зрозуміє, можете назвати бажану заробітну плату.

8. Дуже добре, якщо при собі у Вас виявляться рекомендаційні листи з інших великих компаній.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами