ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Чи можна зняти квартиру без участі посередників?

Коммерческая недвижимость в УкраинеКоли виникає необхідність зняти квартиру, найпростіший спосіб зробити це – звернутися в спеціалізовану фірму. Однак при цьому необхідно враховувати, що агентство нерухомості візьме за свої послуги чималеньку плату. Що ж робити, якщо суми, необхідної для оплати послуг посередника, у вас немає? Або просто немає бажання віддавати зайві гроші агенту. Можна спробувати знайти квартиру самостійно.

Найчастіше пошук квартир без посередників починається з Інтернету. Сьогодні на просторах Всесвітньої павутини існує безліч сайтів, присвячених нерухомості. Всі вони умовно діляться на офіційні сайти агентств нерухомості, сайти, що надають аналітичну інформацію і платформи приватних оголошень. Природно, метою вашого пошуку є останні. Можна спробувати знайти квартиру як серед вже існуючих оголошень, так і шляхом розміщення свого власного оголошення, в якому обов’язково потрібно прописати всі ваші вимоги і побажання до майбутнього житла.

Якщо ж з Інтернетом ви не особливо дружите, є й інші способи знайти житлову площу. Наприклад, при такому пошуку головним помічником може стати газета. Квартири без посередників досить часто намагаються здати саме через друк. Тут існує шанс знайти оголошення літніх людей, що намагаються здати житло в оренду як і раніш, через газету. Може таке бути, що вам пощастить і ви знайдете тут заповітні квадратні метри за прийнятною ціною.

Також є можливість орендувати квартиру давнім перевіреним способом. Запасайтеся папером і клеєм, пишіть оголошення і вирушайте їх розклеювати в той район, в якому хочете зняти житлову площу. А водночас не забувайте читати вже розклеєні пропозиції, серед яких також може попастися саме те, що ви шукаєте.

Проводячи всі ці маніпуляції, не варто забувати і про так зване “сарафанне радіо”. Оповістіть родичів, друзів і знайомих про те, що бажаєте орендувати квартиру. Можливо хтось з них в даний момент шукає орендаря або знає когось, до кого ви зможете звернутися з таким питанням.

Роздумуючи про способи знайти квартиру без посередників, слід врахувати, що всі перераховані вище варіанти потребують чималих витрат часу. Не варто сподіватися, що ви знайдете заповітну житлову площу протягом декількох днів, хоча, може бути, саме вам якраз і пощастить. Якщо ж квартира Львів подобово потрібна вам терміново, то краще все-таки звернутися в агентство нерухомості, фахівці якого вже в перший день зможуть вам щось запропонувати. До того ж, таким чином ви зможете вибирати з пропозицій, а не кидатися на перше-ліпше наклеєне на стовпі оголошення.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами