ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Інвестиції в нерухомість курортних територій

Мальовнича країна-курорт Туреччина вважається однією з інвестиційно привабливих країн світу. За статистикою більше 50 тисяч об’єктів нерухомості країни належить іноземним громадянам. Користується популярністю турецька нерухомість і серед українців. Це викликано наслідками проведення в Туреччині ефективних реформ в галузі економіки: зниженням рівня інфляції і підтримки її на мінімальному рівні, високим темпам зростання економічних показників, послідовної грошової реформи в країні.  Крім цього, вважається, що турецькі об’єкти нерухомості відрізняються високим рівнем професіоналізму. Щоб з розумом вкласти свої гроші для початку почитайте книги з інвестицій, в яких вам порадять як не тільки не втратити, а й примножити свій капітал.

В даний час турецьке законодавство знаходиться в стадії реформування у зв’язку з можливістю вступу країни в ЄС.  Після того, як Туреччина стане повноправним членом цього союзу, ціни на нерухомість в країні різко зростуть і досягнуть європейського рівня.  Тому в іноземців є ще 2-3 роки для того, щоб вибрати правильне застосування своїм інвестиціям за відносно низькими цінами.

До основних переваг вибору об’єктом інвестування турецьку нерухомість можна віднести:

–        Дешева робоча сила;

–        Відсутність державного регулювання цін;

–        Можливість придбання об’єкта в іпотеку за лояльними умовами;

–        Вільне переміщення капіталу.

Однак при виборі інвестиційного проекту не варто поспішати. Перш за все, потрібно оцінити всі достоїнства і недоліки турецького ринку нерухомості.  Як відомо, Туреччина – курортна країна.  Якщо мета придбання нерухомості полягає в отриманні прибутку в перспективі, то необхідно вибирати нерухомість на березі моря або в курортних зонах.  Це дозволить не тільки отримати естетичне задоволення, а й можливість отримати прибуток від здачі об’єкта туристам.

Якщо об’єкт нерухомості купується з метою сімейного відпочинку, то краще віддати перевагу тихим та спокійним районам невеликих курортів.  Тут потік туристів, як правило, менше, тому відпочинок принесе тільки задоволення.

Дуже перспективним напрямком є купівля землі в Туреччині.  На думку експертів, після вступу до ЄС її вартість різко зросте в ціні.

На практиці розрізняють 3 види інвестицій в нерухомість Туреччини.

Найбільш популярними інвестиціями серед іноземців є інвестиції у будівництво. Дуже часто їх використовують у будівництві котеджних комплексів. Вони являють собою невеликі території на яких побудовано від 6 до 20 котеджів. Такі проекти дуже швидко окупаються у зв’язку з можливістю використання в сферах туристичного бізнесу.

Інвестиції в комерційну нерухомість – ризикований напрямок у бізнесі. Це, перш за все, будівництво готелів. Шлях отримання ефекту від інвестування достатньо довгий. Він включає в себе, крім будівництва, маркетингові витрати з метою просування послуг готелю. При ефективній роботі команди фахівців можливий досить високий дохід.

Ризикованим напрямком є інвестиції в будівництво великих масивів. Як правило, об’єкти для будівництва знаходяться у віддалених районах країни. Про швидку окупність тут не може йти мови. Крім будівництва житлового комплексу замовник займається розвитком інфраструктури регіону.

Фахівці рекомендують придивитися до Туреччини при виборі об’єкта нерухомості з метою відпочинку.  Прекрасні погодно-кліматичні умови, екологічно чисті пляжі і повітря, а також екзотична природа змусять відпочиваючого зануритися у світ насолод.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами