ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Реєстрація офшорних компаній у Finance Business Service

На даному етапі класичні офшорні юрисдикції – основний інструмент міжнародного податкового планування, а відповідно невід’ємна частина практично будь-якого українського великого бізнесу. Класичними офшорними юрисдикціями прийнято вважати такі країни як, Беліз, Британські Віргінські острови, Сейшели, Панама.

З політичної точки зору, ситуація в даних країнах досить стабільна для того, щоб впевнено відкривати тут офшори.  У цих державах компанії-нерезиденти звільнені від сплати податків і забезпечені повною конфіденційністю, яка обумовлена відсутністю державного контролю над офшорами.  Сама ж офшорна діяльність ґрунтується на тому, що регистрация оффшора не афішується і являє собою закриту, секретну інформацію.

Класичний офшор – хороша можливість уникнути високого оподаткування та звітності.  Важливу роль відіграє вибір території реєстрації компанії, тому бажано заздалегідь вивчити і порівняти різні варіанти, адже класичні офшори далеко не єдине рішення – крім них можна зупинитися на юрисдикціях з низькими (нульовими) податковими ставками або ж юрисдикціях, що надають інші податкові пільги.

Офшорні компанії БВО, Панами, Белізу, Сейшел не платять податки і не здають звіти.  Акції на пред’явника заборонені тільки у БВО.  Що стосується статутного капіталу, у всіх чотирьох «держав-класиків» немає особливих вимог з цього приводу.  До того ж, дозволена будь-яка діяльність, крім банківської, страхової, ліцензійної.  Реєстр компаній відкритого типу існує тільки у Панами.

Структура компанії в Панамі повинна включати в себе одного акціонера і трьох директорів (президента, секретаря, скарбника).  У Белізі , на Сейшелах, БВО – одного директора і одного акціонера.

Що стосується форми компаній, вищезгадані держави визначають її як International Business Company.  Всі, крім Панами.  Тут офшор реєструється у формі Corporation – Корпорації.

Потрібно відзначити, що, незважаючи на явні переваги, всі чотири юрисдикції занесені до списку офшорів Кабінету міністрів України.

Отже, офшори – це інструмент оптимізації податків, який вабить бізнесменів усього світу низкою цікавих можливостей, серед яких – конфіденційність операцій офшорної компанії, анонімність власників бізнесу, захист банківської таємниці, простота та швидкість установи, довгостроковий характер преференцій і пільг в офшорних зонах і, звичайно, ліберальна фінансова звітність.

«Finance Business Service» є безперечним лідером з надання послуг, пов’язаних з реєстрацією та адмініструванням офшорних компаній.  Скориставшись послугами цієї компанії Ви можете зареєструвати офшорне підприємство фактично в будь-якій державі. Список країн, в яких здійснюється діяльність з реєстрації офшорів, включає в себе: Маршаллові острови, Австрію, Сінгапур, Швецію, острів Мен, Данію, Панаму, Кіпр і безліч інших країн, в яких Ви зможете уникнути високих податків на законних підставах.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами