ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як правильно підписати договір оренди?

договір орендиУ цій статті ми розглянемо складання правильного договору з оренди квартири. Ви також дізнаєтеся, що саме необхідно прописувати і вказувати в документах, на які аспекти необхідно звернути особливу увагу. Але головне – сам договір необхідно підписувати самому. Також слід заносити туди абсолютно всі дрібниці і деталі операції, які ви обговорили з власником квартири. Це необхідні заходи. Договір буде надалі регулювати відносини між господарем і вами, і в разі неприємностей він допоможе вам захиститися.

Коли вам дають на підпис готовий заповнений типовий договір на оренду квартири, який завжди є у всіх агентів під рукою, зосередьте всю свою увагу на цьому документі. Вам просто необхідно уважно і вдумливо, самостійно прочитати весь договір – від початку і до самого кінця. У разі, якщо документ складений на іноземній мові зверніться в агентство, де вам здійснять переклад документів. Обов’язково перевірте всі відомості, які там є. Всі дані перевірте двічі, а то й тричі – від цього може залежати ваше майбутнє комфортне життя, ваш добробут. Не один раз люди, перевіряючи договір, помічали суттєві помилки, допущені агентом. Досить пропустити, або неправильно написати, одну цифру з номера паспорта, і наслідки можуть бути серйозними. Агент може і не зі злого наміру зробити помилку, є різні фактори впливу на уважність людини при заповненні документів, всі ми люди.

Після перевірки даних зверніть увагу на те, що за договором ви – Наймач, господар же квартири буде іменуватися Наймодавцем. Далі зверніть увагу на пункти, обов’язкові в договорі оренди на тривалий термін:

– Повні дані Наймодавця: дані паспорта, ПІБ та інші.

– Дані паспорта Наймача (ваші дані).

– Точна адреса орендованого приміщення.

– Документ, на підставі якого цією квартирою володіє Наймодавець (на цьому етапі потрібно перевірити наявність номера свідоцтва на право власності, також дату його отримання).

– Термін дії договору. Як правило, цей термін складає 11 місяців. Такий термін проставляється зазвичай для того, щоб Наймодавцю не довелося платити податки (адже як фізична особа, він зобов’язаний виплачувати податки). Таким чином, людина, що здає житлоплощу в оренду, обходить систему оподаткування, тому що з договору, який укладено на рік, Наймодавець буде зобов’язаний виплатити податок.

– Повинно бути прописано, скільки щомісячно ви будете платити за квартиру (прописом і цифрами).

– Число, коли щомісяця ви зобов’язані виплачувати гроші за оренду.

– Кількість разів, коли Наймодавець може приходити в квартиру і перевіряти її стан. Також тут має бути написано, що господар зобов’язаний за деяку кількість діб попередити про свій прихід і що без вашої присутності господар не має права заходити в квартиру.

– Необхідно перевірити на наявність такий пункт, в якому написано, що ви оплачуєте тільки оренду та за електроенергію. Вам треба обговорити це заздалегідь з Наймодавцем. Також потрібно обговорити з ним те, що всі платежі комунальних послуг оплачує він, а не ви. Тут одразу ж потрібно вказати показання лічильника електроенергії на той день, коли підписуєте договір. На ці показники ви будете орієнтуватися надалі.

——————–

Если Вы хотите арендовать двухкомнатную квартиру посуточно, то посетите сайт rieltor.ua/flats-rent-daily/?rooms=2 там Вы найдете наиболее выгодные предложения.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами